WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Wojska Obrony Terytorialnej

Wojska Obrony Terytorialnej to jeden z pięciu rodzajów Sił Zbrojnych RP, zaraz obok Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz Wojsk Lądowych i...

Wojska Obrony Terytorialnej

Wojska Obrony Terytorialnej to jeden z pięciu rodzajów Sił Zbrojnych RP, zaraz obok Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz Wojsk Lądowych i Specjalnych. Przedstawiciele tych służb wyposażeni są w odpowiednie mundury oraz dopasowane do nich dodatki. Jeśli chcesz wejść w posiadanie naszywki Obrony Terytorialnej, dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór tego typu akcesoriów w bardzo przystępnych cenach.

Dlaczego nosi się emblematy?

Emblematy wojskowe są bardzo ważnym uzupełnieniem munduru – mogą one informować np. o personaliach, przynależności oraz grupie krwi danego żołnierza. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was bogaty asortyment naszywek wojskowych. Umundurowanie żołnierzy składa się z kilku rodzajów ubiorów, są to stroje: wieczorowe, galowe, wyjściowe, służbowe, polowe, ćwiczebne, specjalne i sportowe. Ubrania wojskowe nosi się według ustalonych zestawów, są one zależne od okazji oraz panujących warunków atmosferycznych. Do każdego munduru przypisane są konkretne emblematy, których nie można zamieniać – gdyż będzie wyglądało to nieprofesjonalnie. Jeżeli jednak nie pełnisz służby wojskowej, a jedynie chciałbyś posiadać taką naszywkę, również jest to możliwe. Tego typu dodatki mogą zdobić bowiem nie tylko mundury, ale także stroje sceniczne lub zwykłe ubrania lub plecaki. Jeżeli jesteś fanem Sił Zbrojnych, to z pewnością zechcesz podzielić się ze światem swoją pasją – dodając do swoich ubrań niewielki akcent np. w postaci naszywki Wojsk Obrony Terytorialnej.

Informacje o naszywkach sprzedawanych w naszym sklepie

Nasze produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Oferowane przez nas naszywki mogą posiadać różne kształty – w zależności od tego, czego dotyczy dany emblemat. Wszystkie naszywki Obrony Terytorialnej posiadają natomiast podszycie z mocnego rzepa. Dzięki temu są trwalsze i lepiej trzymają się ubrania. Związane z Wojskami Obrony Terytorialnej naszywki wykonane zostały z materiału wz2010 – zgodnego z regulaminem MON. Emblematy mają także różne wymiary – w zależności od konkretnego modelu. Wszystkie szczegółowe informacje, takie jak np.: wymiar, cena, materiał czy też rodzaj obszycia, zostały wyszczególnione przy konkretnym produkcie. Jeżeli więc potrzebujesz dobrej jakościowo naszywki, którą umieścisz na swoim mundurze, schowasz do swojej kolekcji lub naszyjesz na swoim ubraniu albo plecaku, to zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i wybierz naszywkę wojskową, która spełni Twoje wymagania.

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ