• NÓŻ MORAKNIV COMPANION MG STAINLESS OLIVE GREEN

NÓŻ MORAKNIV COMPANION MG STAINLESS OLIVE GREEN

2021-05-21
Cena: 38,20 zł
NÓŻ MORAKNIV COMPANION MG STAINLESS OLIVE GREEN - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóź Morakniv Companion MG Stainless Olive Green to wysokiej jakości nóż wyprodukowany przez cenioną szwedzką firmę Mora of Sweden. Uniwersalne narzędzie świetnie sprawdza się w zastosowaniu outdoorowym, zarówno w czasie stosunkowo krótkich, jak i dłuższych wypraw. W opinii wielu zadowolonych z użytkowania klientów jest to obecnie jedna z najlepszych propozycji w kategorii funkcjonalnych noży survivalowych. </p> <h2>Nóż Morakniv Companion MG - specyfikacja techniczna produktu </h2> <p>Klinga klasycznego noża outdoorowego wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu Sandvik (zahartowanej do wartości 57-58 HRC). Materiał ten jest  szczególnie ceniony ze względu na podwyższoną wytrzymałość i trwałość. Stal nierdzewna łatwo poddaje się ostrzeniu, dzięki czemu można dbać o to, aby nóż Mora Companion Stainless zawsze był odpowiednio ostry. Zahartowana stal jest również odporna na korozję, co okazuje się być szczególnie ważne w czasie funkcjonowania w trudnych warunkach zewnętrznych. </p> <p>Rękojeść noża również została wykonana z wysokiej jakości materiału, czyli z polimeru pokrytego specjalną warstwą teksturowanej gumy. To połączenie sprawia, że nóż jest bardzo wygodny w użyciu. Guma zapewnia pewny chwyt nawet w warunkach wilgotnych, natomiast sam ergonomiczny kształt rękojeści zwiększa komfort korzystania. Nad nożem można mieć dużą kontrolę dzięki temu, że idealnie dopasowuje się do dłoni. </p> <h2>Nóż Morakniv Companion Mg Stainless Olive Green - dobre narzędzie w przystępnej cenie </h2> <p>W naszej ofercie zestaw z nożem zawiera również pochwę wykonaną z twardego polimeru. Jest to bardzo praktyczne akcesorium, które pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkownika podczas przenoszenia noża. Wytrzymałą pochwę na nóż można bardzo łatwo wyczyścić, jeśli pojawią się na niej zabrudzenia. Nóż można również przenosić przypinając go do paska, kamizelki lub plecaka - służy do tego funkcjonalny klips. </p>

Cechy produktu:

  • Materiał głowni - stal nierdzewna Sandvik
  • Materiał rękojeści - polimer pokryty teksturowaną gumą
  • Pochwa - z twardego polimeru z klipsem umożliwiającym podczepienie do np.: paska, plecaka, kamizelki
  • Długość całkowita: 219 mm
  • Długość ostrza: 104 mm
  • Grubość ostrza: 2,5 mm
  • Waga: 116g
Ilość

Nóź Morakniv Companion MG Stainless Olive Green to wysokiej jakości nóż wyprodukowany przez cenioną szwedzką firmę Mora of Sweden. Uniwersalne narzędzie świetnie sprawdza się w zastosowaniu outdoorowym, zarówno w czasie stosunkowo krótkich, jak i dłuższych wypraw. W opinii wielu zadowolonych z użytkowania klientów jest to obecnie jedna z najlepszych propozycji w kategorii funkcjonalnych noży survivalowych. 

Nóż Morakniv Companion MG - specyfikacja techniczna produktu 

Klinga klasycznego noża outdoorowego wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu Sandvik (zahartowanej do wartości 57-58 HRC). Materiał ten jest  szczególnie ceniony ze względu na podwyższoną wytrzymałość i trwałość. Stal nierdzewna łatwo poddaje się ostrzeniu, dzięki czemu można dbać o to, aby nóż Mora Companion Stainless zawsze był odpowiednio ostry. Zahartowana stal jest również odporna na korozję, co okazuje się być szczególnie ważne w czasie funkcjonowania w trudnych warunkach zewnętrznych. 

Rękojeść noża również została wykonana z wysokiej jakości materiału, czyli z polimeru pokrytego specjalną warstwą teksturowanej gumy. To połączenie sprawia, że nóż jest bardzo wygodny w użyciu. Guma zapewnia pewny chwyt nawet w warunkach wilgotnych, natomiast sam ergonomiczny kształt rękojeści zwiększa komfort korzystania. Nad nożem można mieć dużą kontrolę dzięki temu, że idealnie dopasowuje się do dłoni. 

Nóż Morakniv Companion Mg Stainless Olive Green - dobre narzędzie w przystępnej cenie 

W naszej ofercie zestaw z nożem zawiera również pochwę wykonaną z twardego polimeru. Jest to bardzo praktyczne akcesorium, które pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkownika podczas przenoszenia noża. Wytrzymałą pochwę na nóż można bardzo łatwo wyczyścić, jeśli pojawią się na niej zabrudzenia. Nóż można również przenosić przypinając go do paska, kamizelki lub plecaka - służy do tego funkcjonalny klips.