• KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA
  • KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA
  • KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA
  • KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA
  • KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA
  • KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA

KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA

2021-05-21
Cena: 51,21 zł
KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/TABELA%20ROZMIAR%C3%93W_0000_Vector%20Smart%20Object.jpg" alt="TABELA ROZMIARÓW POLO RZEPY" width="1200" height="670" /></p> <h2>KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA</h2> <p>Pragniemy z dumą przedstawić Tobie koszulkę polo, która z wielkim szacunkiem oddaje hołd bohaterom walczącym o wolność Polski. Ta wyjątkowa koszulka polo posiada starannie wyhaftowany symbol Polski Walczącej umieszczony na klatce piersiowej oraz naszywkę z flagą Polski na ramieniu.</p> <p>To nie tylko koszulka, to wyraz naszego uznania i szacunku dla tych, którzy poświęcili się dla naszej ojczyzny, walcząc o jej niepodległość i godność. Każdy detal haftu został starannie wykonany, aby oddać hołd bohaterom, którzy walczyli z odwagą i poświęceniem.</p> <p>Koszulka polo to symbol elegancji i klasy, a jednocześnie mocny przekaz patriotyzmu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wygodę noszenia, doskonale sprawdzi się w codziennych sytuacjach, ale także podczas ważnych uroczystości czy spotkań.</p> <p>Niezależnie od okazji, ta koszulka polo z wyhaftowanym symbolem Polski Walczącej i flagą Polski na ramieniu, będzie wyjątkowym dodatkiem do Twojej garderoby. Nosząc ją, będziesz mógł wyrazić swoje szacunek i wdzięczność dla tych, którzy oddali życie i zdrowie w walce o naszą wolność.</p> <p>To nie tylko ubranie, to manifestacja naszego szacunku i pamięci. Daj wyraz swojemu patriotyzmowi i wsparciu dla naszej historii, nosząc tę wyjątkową koszulkę z dumą!</p> <p></p> <p></p>

KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA

  • 100% bawełna
  • Optymalna swoboda ruchów dzięki miękkiemu elastycznemu materiałowi.
  • na lewej piersi haft PW 20x26mm
  • na prawym ramieniu naszywka z flagą polski 55x38mm

Rozmiar
Kolor
Ilość

TABELA ROZMIARÓW POLO RZEPY

KOSZULKA POLO Z HAFTEM - POLSKA WALCZĄCA

Pragniemy z dumą przedstawić Tobie koszulkę polo, która z wielkim szacunkiem oddaje hołd bohaterom walczącym o wolność Polski. Ta wyjątkowa koszulka polo posiada starannie wyhaftowany symbol Polski Walczącej umieszczony na klatce piersiowej oraz naszywkę z flagą Polski na ramieniu.

To nie tylko koszulka, to wyraz naszego uznania i szacunku dla tych, którzy poświęcili się dla naszej ojczyzny, walcząc o jej niepodległość i godność. Każdy detal haftu został starannie wykonany, aby oddać hołd bohaterom, którzy walczyli z odwagą i poświęceniem.

Koszulka polo to symbol elegancji i klasy, a jednocześnie mocny przekaz patriotyzmu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wygodę noszenia, doskonale sprawdzi się w codziennych sytuacjach, ale także podczas ważnych uroczystości czy spotkań.

Niezależnie od okazji, ta koszulka polo z wyhaftowanym symbolem Polski Walczącej i flagą Polski na ramieniu, będzie wyjątkowym dodatkiem do Twojej garderoby. Nosząc ją, będziesz mógł wyrazić swoje szacunek i wdzięczność dla tych, którzy oddali życie i zdrowie w walce o naszą wolność.

To nie tylko ubranie, to manifestacja naszego szacunku i pamięci. Daj wyraz swojemu patriotyzmowi i wsparciu dla naszej historii, nosząc tę wyjątkową koszulkę z dumą!