• Mata TERMICZNA PIANKOWA SIEDZISKO KARIMATA

Mata TERMICZNA PIANKOWA SIEDZISKO KARIMATA

2021-05-21
Cena: 13,81 zł
Mata TERMICZNA PIANKOWA SIEDZISKO KARIMATA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Karimata to podstawowe wyposażenie plecaka każdej osoby, której konikiem jest biwakowanie czy długie, piesze wędrówki. Jeszcze lepiej, gdy na takiej piance można wygodnie się rozsiąść bez obaw o zamoczenie odzieży czy zimno pochodzące z gruntu. Właśnie takie możliwości zapewnia mata termiczna piankowa od marki MFH.</p> <p>To wygodne w transporcie i niezwykle miękkie akcesorium doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. MFH mała karimata do siedzenia z pewnością zadowoli każdego, kto ceni sobie komfort i ochronę przed niekorzystnymi warunkami.</p> <h2>Karimata do siedzenia — komfort i wygoda</h2> <p>Karimata MFH to przede wszystkim niezwykły komfort. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu niezwykle delikatnej pianki wykonanej z polietylenu. Siedzenie na takiej karimacie pozwoli więc zregenerować siły po długiej wędrówce i odpocząć w komfortowych warunkach.</p> <p>Ponadto powierzchnia maty jest antypoślizgowa, co umożliwia wygodne siedzenie w wielu pozycjach. Dodatkowe wypustki zwiększają jej grubość, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej miękka.</p> <h2>Mata termiczna — karimata do zadań specjalnych</h2> <p>Dzięki swojej grubości mata MFH zapewnia idealną izolację termiczną od podłoża. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się, że będzie mu zimno podczas siedzenia. Specjalny materiał sprawia również, że karimata nie wchłania wody i zawsze pozostaje sucha.</p> <p>Co ważne, matę można wygodnie złożyć, dzięki czemu jest również łatwa w transporcie. Całość waży zaledwie 30 g, dzięki czemu nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia w podróży.</p> <h2>MFH mała karimata do siedzenia — dlaczego warto?</h2> <p>Mata do siedzenia marki MFH cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Najwyższą jakość tego produktu potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na świetną izolację termiczną oraz lekkość i łatwość w transporcie. Ponadto matę wyróżnia także niezwykle korzystna, konkurencyjna cena, która z pewnością zadowoli niejednego klienta.</p> <p><b>Dane techniczne:</b></p> <ul> <li>Kolor: oliwkowy</li> <li>Materiał: 100% polietylen</li> <li>Złożony wymiar: 30 x 10 x 4 cm</li> <li>Rozłożony wymiar: 39 x 30 x 1 cm</li> <li>Waga: 30 g</li> <li>Producent: MFH Fox Outdoor, Niemcy</li> </ul>

Składana mata do siedzenia MFH z super lekkiej pianki

 • wytrzymała specjalna pianka
 • antypoślizgowe i wodoodporna
 • izolująca struktura perforowana
 • Wielkość złożonej: ok. 30 x 10 x 4 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Wymiary rozłożonej: ok. 39 x 30 x 1 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Waga: ok. 30 gramów
 • Materiał: 100% polietylen (XPE)
Ilość

Karimata to podstawowe wyposażenie plecaka każdej osoby, której konikiem jest biwakowanie czy długie, piesze wędrówki. Jeszcze lepiej, gdy na takiej piance można wygodnie się rozsiąść bez obaw o zamoczenie odzieży czy zimno pochodzące z gruntu. Właśnie takie możliwości zapewnia mata termiczna piankowa od marki MFH.

To wygodne w transporcie i niezwykle miękkie akcesorium doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. MFH mała karimata do siedzenia z pewnością zadowoli każdego, kto ceni sobie komfort i ochronę przed niekorzystnymi warunkami.

Karimata do siedzenia — komfort i wygoda

Karimata MFH to przede wszystkim niezwykły komfort. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu niezwykle delikatnej pianki wykonanej z polietylenu. Siedzenie na takiej karimacie pozwoli więc zregenerować siły po długiej wędrówce i odpocząć w komfortowych warunkach.

Ponadto powierzchnia maty jest antypoślizgowa, co umożliwia wygodne siedzenie w wielu pozycjach. Dodatkowe wypustki zwiększają jej grubość, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej miękka.

Mata termiczna — karimata do zadań specjalnych

Dzięki swojej grubości mata MFH zapewnia idealną izolację termiczną od podłoża. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się, że będzie mu zimno podczas siedzenia. Specjalny materiał sprawia również, że karimata nie wchłania wody i zawsze pozostaje sucha.

Co ważne, matę można wygodnie złożyć, dzięki czemu jest również łatwa w transporcie. Całość waży zaledwie 30 g, dzięki czemu nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia w podróży.

MFH mała karimata do siedzenia — dlaczego warto?

Mata do siedzenia marki MFH cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Najwyższą jakość tego produktu potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na świetną izolację termiczną oraz lekkość i łatwość w transporcie. Ponadto matę wyróżnia także niezwykle korzystna, konkurencyjna cena, która z pewnością zadowoli niejednego klienta.

Dane techniczne:

 • Kolor: oliwkowy
 • Materiał: 100% polietylen
 • Złożony wymiar: 30 x 10 x 4 cm
 • Rozłożony wymiar: 39 x 30 x 1 cm
 • Waga: 30 g
 • Producent: MFH Fox Outdoor, Niemcy