• Spray na komary i kleszcze Mugga 75ml

Spray na komary i kleszcze Mugga 75ml

2021-05-21
Cena: 26,01 zł
Spray na komary i kleszcze Mugga 75ml - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Mugga spray na kleszcze i komary 50% 75 ml to wyspecjalizowany preparat o silnym działaniu odstraszającym, skonstruowany specjalnie do ochrony w miejscach, gdzie ryzyko zarażenia malarią, dengą, żółtą febrą czy boreliozą jest wyjątkowo wysokie.</p> <h2>Mugga Spray Strong 50 DEET na komary i kleszcze</h2> <p>Kluczowym składnikiem tego specyfiku jest DEET w stężeniu 50%, które jest najsilniejszym dopuszczalnym stężeniem do użytku na ludzką skórę. Preparat został tak zaprojektowany, by zabezpieczać przed ukąszeniami do 9 godzin od chwili aplikacji. Oczywiście, czas ten może ulec skróceniu w zależności od panujących warunków, takich jak wilgotność czy temperatura. Warto również dodać, że Mugga DEET Spray 75 ml posiada przyjemny zapach, co sprawia, że jego stosowanie staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie nie koliduje z innymi kosmetykami, takimi jak preparaty do opalania. Ze względu na bardzo wysokie stężenie DEET, preparatu nie należy jednak aplikować na plastikowe przedmioty, takie jak okulary czy zegarki, ani na tkaniny syntetyczne czy malowane i lakierowane powierzchnie.</p> <h2>Mugga Extra Strong Spray 50 DEET 75 ml</h2> <p>Korzystanie ze specyfiku Mugga DEET Spray 75 ml wymaga zachowania pewnych środków ostrożności. Spray jest wyłącznie do zewnętrznego stosowania. Należy spryskiwać nim odsłoniętą powierzchnię ciała oraz odzież z odległości około 20 cm. Ważne jest, aby nie rozpylać go bezpośrednio na twarz – najbezpieczniej jest najpierw nałożyć produkt na dłonie, a następnie delikatnie rozetrzeć na skórze. Szczególną uwagę należy zwrócić na unikanie kontaktu z otwartymi ranami, podrażnieniami czy błonami śluzowymi. Z uwagi na jego wyjątkową skuteczność i stężenie, Mugga DEET Spray 75 ml jest produktem łatwopalnym, dlatego powinien być przechowywany w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Warto także unikać zbyt częstego stosowania preparatu oraz nie rozpylać go w zamkniętych pomieszczeniach.</p>

Silny preparat chemiczny odstraszający insekty przeznaczony do użycia w ekstremalnych warunkach i rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii, dengi, żółtej febry, boreliozy i innych groźnych chorób przenoszonych przez insekty min. komary, moskity i kleszcze.

Preparat zabezpiecza przed ukąszeniem do 9 godzin od zastosowania w zależności od warunków np. wilgotności itp.

50% DEET - najsilniejsze stężenie, jakie dopuszcza się do użytku na ludziach. Tylko dla osób dorosłych!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Mugga spray na kleszcze i komary 50% 75 ml to wyspecjalizowany preparat o silnym działaniu odstraszającym, skonstruowany specjalnie do ochrony w miejscach, gdzie ryzyko zarażenia malarią, dengą, żółtą febrą czy boreliozą jest wyjątkowo wysokie.

Mugga Spray Strong 50 DEET na komary i kleszcze

Kluczowym składnikiem tego specyfiku jest DEET w stężeniu 50%, które jest najsilniejszym dopuszczalnym stężeniem do użytku na ludzką skórę. Preparat został tak zaprojektowany, by zabezpieczać przed ukąszeniami do 9 godzin od chwili aplikacji. Oczywiście, czas ten może ulec skróceniu w zależności od panujących warunków, takich jak wilgotność czy temperatura. Warto również dodać, że Mugga DEET Spray 75 ml posiada przyjemny zapach, co sprawia, że jego stosowanie staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie nie koliduje z innymi kosmetykami, takimi jak preparaty do opalania. Ze względu na bardzo wysokie stężenie DEET, preparatu nie należy jednak aplikować na plastikowe przedmioty, takie jak okulary czy zegarki, ani na tkaniny syntetyczne czy malowane i lakierowane powierzchnie.

Mugga Extra Strong Spray 50 DEET 75 ml

Korzystanie ze specyfiku Mugga DEET Spray 75 ml wymaga zachowania pewnych środków ostrożności. Spray jest wyłącznie do zewnętrznego stosowania. Należy spryskiwać nim odsłoniętą powierzchnię ciała oraz odzież z odległości około 20 cm. Ważne jest, aby nie rozpylać go bezpośrednio na twarz – najbezpieczniej jest najpierw nałożyć produkt na dłonie, a następnie delikatnie rozetrzeć na skórze. Szczególną uwagę należy zwrócić na unikanie kontaktu z otwartymi ranami, podrażnieniami czy błonami śluzowymi. Z uwagi na jego wyjątkową skuteczność i stężenie, Mugga DEET Spray 75 ml jest produktem łatwopalnym, dlatego powinien być przechowywany w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Warto także unikać zbyt częstego stosowania preparatu oraz nie rozpylać go w zamkniętych pomieszczeniach.