• MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV
 • MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV
 • MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV
 • MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV
 • MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV

MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV

2021-05-21
Cena: 30,89 zł
MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Wyposażenie taktyczne ostatnimi czasy cieszy się dużo większą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem po takie produkty sięgają zarówno profesjonalni żołnierze, fani militariów, jak i ci, którzy upodobali sobie wyprawy survivalowe. Jednym z najbardziej znanych producentów akcesoriów taktycznych jest niemiecka marka MIL-TEC, której produkty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem na całym świecie. Jednym z bardziej rozpoznawalnych produktów jest worek na zrzut MIL-TEC, którego wytrzymałość oraz liczne kieszenie czynią go niezastąpionym elementem wyposażenia.</p> <h2>Torba zrzutowa MIL-TEC — najwyższa jakość wykonania</h2> <p>Torba zrzutowa od MIL-TEC to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Została ona zaprojektowana w celu przechowywania opróżnionych podczas strzelania magazynków, a także innych, mniejszych akcesoriów. Torbę można wygodnie zamontować zarówno do pasa, jak i do kamizelki czy panelu udowego. Zastosowanie tego worka niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim podczas strzelania nie trzeba marnować czasu na chowanie pustych magazynków do ładownic. Ponadto spada ryzyko załadowania do broni pustego magazynku.</p> <p>Jednak tym, co zdecydowanie wyróżnia dostępny w naszym sklepie worek na zrzut, jest w pierwszej kolejności jego wytrzymałość. Firma MIL-TEC jest ceniona z tego, że do produkcji wyposażenia taktycznego wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały. W tym przypadku niemiecki producent zdecydował się na odporny na rozerwanie poliester. Worek został dodatkowo obłożony warstwą materiału PVC, który skutecznie zabezpiecza go przed wchłanianiem wilgoci i jednocześnie usztywnia materiał.</p> <h2>Torba zrzutowa na magazynki MIL-TEC — praktyczne rozwiązanie</h2> <p>Torba na zrzut MIL-TEC to również rozwiązanie dla każdej osoby, która poszukuje praktycznego oraz wygodnego w użytkowaniu worka. Do mocowania służą paski Molle wyposażone w metalowe zatrzaski. Dzięki temu można wygodnie przypiąć je na panelach modularnych, do plecaka czy pasa. Torba została wyposażona również w trzy dodatkowe kieszenie znajdujące się na zewnątrz, które pozwalają na przechowywanie dodatkowych akcesoriów.</p> <h2>Worek na zrzut MIL-TEC — dlaczego warto go wybrać?</h2> <p>Worek taktyczny MIL-TECH to produkt, który cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Jak pokazują liczne opinie zadowolonych użytkowników, torba ta odznacza się świetnym wykonaniem oraz najwyższą jakością. Jej zalety doceniają zarówno amatorzy, jak i zawodowi żołnierze. Nie można również zapomnieć, że produkt ten jest dostępny w bardzo korzystnej i konkurencyjnej cenie, która zachęci do zakupu nawet najbardziej wymagającego klienta.</p>

Torba zrzutowa na MAGAZYNKI

MIL-TEC Pouch

 • 100% poliestru
 • Wymiary: 14 x 7 x 20,5 cm
 • na puste magazynki i elementy wyposażenia
 • elastyczny ściągacz ze stoperem
 • możliwość mocowania na pasku lub kamizelce
 • 2 zewnętrzne kieszenie z boku
 • zewnętrzna kieszeń zapinana na rzep i D-ring
 • wewnętrzna kieszeń zapinana na rzep
Ilość

Wyposażenie taktyczne ostatnimi czasy cieszy się dużo większą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem po takie produkty sięgają zarówno profesjonalni żołnierze, fani militariów, jak i ci, którzy upodobali sobie wyprawy survivalowe. Jednym z najbardziej znanych producentów akcesoriów taktycznych jest niemiecka marka MIL-TEC, której produkty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem na całym świecie. Jednym z bardziej rozpoznawalnych produktów jest worek na zrzut MIL-TEC, którego wytrzymałość oraz liczne kieszenie czynią go niezastąpionym elementem wyposażenia.

Torba zrzutowa MIL-TEC — najwyższa jakość wykonania

Torba zrzutowa od MIL-TEC to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Została ona zaprojektowana w celu przechowywania opróżnionych podczas strzelania magazynków, a także innych, mniejszych akcesoriów. Torbę można wygodnie zamontować zarówno do pasa, jak i do kamizelki czy panelu udowego. Zastosowanie tego worka niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim podczas strzelania nie trzeba marnować czasu na chowanie pustych magazynków do ładownic. Ponadto spada ryzyko załadowania do broni pustego magazynku.

Jednak tym, co zdecydowanie wyróżnia dostępny w naszym sklepie worek na zrzut, jest w pierwszej kolejności jego wytrzymałość. Firma MIL-TEC jest ceniona z tego, że do produkcji wyposażenia taktycznego wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały. W tym przypadku niemiecki producent zdecydował się na odporny na rozerwanie poliester. Worek został dodatkowo obłożony warstwą materiału PVC, który skutecznie zabezpiecza go przed wchłanianiem wilgoci i jednocześnie usztywnia materiał.

Torba zrzutowa na magazynki MIL-TEC — praktyczne rozwiązanie

Torba na zrzut MIL-TEC to również rozwiązanie dla każdej osoby, która poszukuje praktycznego oraz wygodnego w użytkowaniu worka. Do mocowania służą paski Molle wyposażone w metalowe zatrzaski. Dzięki temu można wygodnie przypiąć je na panelach modularnych, do plecaka czy pasa. Torba została wyposażona również w trzy dodatkowe kieszenie znajdujące się na zewnątrz, które pozwalają na przechowywanie dodatkowych akcesoriów.

Worek na zrzut MIL-TEC — dlaczego warto go wybrać?

Worek taktyczny MIL-TECH to produkt, który cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Jak pokazują liczne opinie zadowolonych użytkowników, torba ta odznacza się świetnym wykonaniem oraz najwyższą jakością. Jej zalety doceniają zarówno amatorzy, jak i zawodowi żołnierze. Nie można również zapomnieć, że produkt ten jest dostępny w bardzo korzystnej i konkurencyjnej cenie, która zachęci do zakupu nawet najbardziej wymagającego klienta.