• Nowy

MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV

2021-05-21
Cena: 30,89 zł
MIL-TEC WOREK NA ZRZUT TORBA ZRZUTOWA KIESZEŃ OLIV - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Worek zrzutowy </b>niemieckiej marki <b>Mil-Tec</b> to praktyczny zasobnik<b>. </b>Pozwala wygodnie i bezpiecznie przechować opróżnione podczas strzelenia magazynki, a także inne drobne elementy wyposażenia. Integralna część oporządzenia taktycznego montowana zazwyczaj do pasa, kamizelki lub panelu udowego. Dzięki workowi nie ma potrzeby wkładania pustych magazynków z powrotem do ładownic, co oszczędza czas, zapobiega ponownemu użyciu pustego magazynka oraz chroni przed zabrudzeniem.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Torba wykonana jest z wytrzymałego poliestru. Wodoodporna warstwa PVC</b> zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi i usztywnia materiał. Materiał wewnętrzny oraz komin uszyte ze śliskiej i gęstej tkaniny poliestrowej. Gardło worka zostało usztywnione profilem z elastycznego tworzywa (o okrągłym przekroju), który gwarantuje szerokie rozwarcie kieszeni i łatwy dostęp do wnętrza.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Mocowanie stanowią <b>paski Molle wyposażone w metalowe zatrzaski, </b>co pozwala na przypięcie kieszeni na panelach modularnych, do plecaka lub pasa. Pionowe taśmy mocujące zostały usztywnione, co umożliwia montaż worka bezpośrednio na zwykłym pasie.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Zasobnik zamykany jest elastycznym ściągaczem ze stoperem.</b></p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Na zewnątrz torby znajdują się <b>trzy dodatkowe kieszenie</b>: Duża (płaska) kieszeń umieszczona na froncie zasobnika, zamykana na rzep. Metalowy D-Ring pozwala zaczepić klucze lub kompas i schować go w płaskiej kieszeni. Kieszeń boczna pełniąca funkcję ładownicy na magazynki pistoletowe lub do karabinka (AR15 lub AK), idealna również na inne przedmioty. Boczna kieszeń siatkowa idealna na latarkę i multitoola. Dodatkowa wewnętrzna kieszeń zamykana na rzep.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Nit-dren </b>u dołu do odprowadzania wody <b>w razie ewentualnego zalania wnętrza</b>.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Funkcjonalna worek zrzutowy to praktyczny element wyposażenia dla miłośników militariów, ASG i paintballu oraz outdooru.</p>

Torba zrzutowa na MAGAZYNKI

MIL-TEC Pouch

  • 100% poliestru
  • Wymiary: 14 x 7 x 20,5 cm
  • na puste magazynki i elementy wyposażenia
  • elastyczny ściągacz ze stoperem
  • możliwość mocowania na pasku lub kamizelce
  • 2 zewnętrzne kieszenie z boku
  • zewnętrzna kieszeń zapinana na rzep i D-ring
  • wewnętrzna kieszeń zapinana na rzep
Ilość

Worek zrzutowy niemieckiej marki Mil-Tec to praktyczny zasobnikPozwala wygodnie i bezpiecznie przechować opróżnione podczas strzelenia magazynki, a także inne drobne elementy wyposażenia. Integralna część oporządzenia taktycznego montowana zazwyczaj do pasa, kamizelki lub panelu udowego. Dzięki workowi nie ma potrzeby wkładania pustych magazynków z powrotem do ładownic, co oszczędza czas, zapobiega ponownemu użyciu pustego magazynka oraz chroni przed zabrudzeniem.

Torba wykonana jest z wytrzymałego poliestru. Wodoodporna warstwa PVC zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi i usztywnia materiał. Materiał wewnętrzny oraz komin uszyte ze śliskiej i gęstej tkaniny poliestrowej. Gardło worka zostało usztywnione profilem z elastycznego tworzywa (o okrągłym przekroju), który gwarantuje szerokie rozwarcie kieszeni i łatwy dostęp do wnętrza.

Mocowanie stanowią paski Molle wyposażone w metalowe zatrzaski, co pozwala na przypięcie kieszeni na panelach modularnych, do plecaka lub pasa. Pionowe taśmy mocujące zostały usztywnione, co umożliwia montaż worka bezpośrednio na zwykłym pasie.

Zasobnik zamykany jest elastycznym ściągaczem ze stoperem.

Na zewnątrz torby znajdują się trzy dodatkowe kieszenie: Duża (płaska) kieszeń umieszczona na froncie zasobnika, zamykana na rzep. Metalowy D-Ring pozwala zaczepić klucze lub kompas i schować go w płaskiej kieszeni. Kieszeń boczna pełniąca funkcję ładownicy na magazynki pistoletowe lub do karabinka (AR15 lub AK), idealna również na inne przedmioty. Boczna kieszeń siatkowa idealna na latarkę i multitoola. Dodatkowa wewnętrzna kieszeń zamykana na rzep.

Nit-dren u dołu do odprowadzania wody w razie ewentualnego zalania wnętrza.

Funkcjonalna worek zrzutowy to praktyczny element wyposażenia dla miłośników militariów, ASG i paintballu oraz outdooru.