• Plecak WOJSKOWY MORO TXR olive 28L
  • Plecak WOJSKOWY MORO TXR olive 28L

Plecak WOJSKOWY MORO TXR olive 28L

2021-05-21
Cena: 137,40 zł
Plecak WOJSKOWY MORO TXR olive 28L - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Dostępny w naszym asortymencie plecak wojskowy moro to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z solidnego oraz trwałego materiału, co przekłada się na znaczne wydłużenie jego żywotności. Model ten posiada dwie główne komory z dodatkowymi kieszeniami wewnątrz, co wpływa korzystnie na jego praktyczność i funkcjonalność. Co więcej, tylna, wzmocniona kieszeń zamykana na rzecz stanowi świetne rozwiązanie, a dwie zasuwane zewnętrzne kieszenie dzięki wyposażeniu w taśmy molle zwiększają użyteczność plecaka.</p> <h2>Plecak wojskowy moro - sklep</h2> <p>Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym plecak moro wojskowy, który stanowi niezawodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników wojskowości oraz wypraw survivalowych. Prezentowane akcesorium wyposażone jest w regulowane boczne, dolne i przednie paski zamykane za pomocą szybkozłączki. </p> <p>Co więcej, w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości można się z nami skontaktować w celu otrzymania przydatnych do podjęcia decyzji odpowiedzi. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, ponieważ wierzymy, że jest on podstawą udanej, a niejednokrotnie długotrwałej współpracy. W wyniku tego służymy profesjonalnymi poradami oraz cennymi wskazówkami, aby użytkownicy oferowanego przez nas sprzętu byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu. </p> <h2>Plecak moro wojskowy - cena</h2> <p>Oferowany przez nas plecak wojskowy moro to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony użytkowników, którzy chwalą je za solidne wykończenie, pakowność oraz wytrzymałość. </p> <p>Dostępny w naszej gamie produktów plecak wojskowy moro to doskonałe akcesorium dla osób, które interesują się militariami. Jego intensywny kolor z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wojskowej stylistyki. Ten niezwykle funkcjonalny model plecaka cechuje jakość, która jest w pełni adekwatna do jego ceny, co spotyka się z aprobatą wielu użytkowników.</p>

Texar Plecak Taktyczny TXR 28L

  • -wymiary: 45cm x 25cm x 25cm,

  • -pojemność: 28l

  • -dwie główne komory z dodatkowymi kieszeniami wewnątrz,

  • -tylna wzmocniona kieszeń zamykana na rzep,

  • -dwie zewnętrzne zasuwane kieszenie wyposażone w taśmy molle,

  • -regulowane paski boczne, dolne i przedni zamykane szybkozłączką,

  • -regulowane szelki i pas biodrowy,

  • ​-wzmocniony główny uchwyt

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostępny w naszym asortymencie plecak wojskowy moro to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z solidnego oraz trwałego materiału, co przekłada się na znaczne wydłużenie jego żywotności. Model ten posiada dwie główne komory z dodatkowymi kieszeniami wewnątrz, co wpływa korzystnie na jego praktyczność i funkcjonalność. Co więcej, tylna, wzmocniona kieszeń zamykana na rzecz stanowi świetne rozwiązanie, a dwie zasuwane zewnętrzne kieszenie dzięki wyposażeniu w taśmy molle zwiększają użyteczność plecaka.

Plecak wojskowy moro - sklep

Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym plecak moro wojskowy, który stanowi niezawodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników wojskowości oraz wypraw survivalowych. Prezentowane akcesorium wyposażone jest w regulowane boczne, dolne i przednie paski zamykane za pomocą szybkozłączki. 

Co więcej, w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości można się z nami skontaktować w celu otrzymania przydatnych do podjęcia decyzji odpowiedzi. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, ponieważ wierzymy, że jest on podstawą udanej, a niejednokrotnie długotrwałej współpracy. W wyniku tego służymy profesjonalnymi poradami oraz cennymi wskazówkami, aby użytkownicy oferowanego przez nas sprzętu byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu. 

Plecak moro wojskowy - cena

Oferowany przez nas plecak wojskowy moro to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony użytkowników, którzy chwalą je za solidne wykończenie, pakowność oraz wytrzymałość. 

Dostępny w naszej gamie produktów plecak wojskowy moro to doskonałe akcesorium dla osób, które interesują się militariami. Jego intensywny kolor z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wojskowej stylistyki. Ten niezwykle funkcjonalny model plecaka cechuje jakość, która jest w pełni adekwatna do jego ceny, co spotyka się z aprobatą wielu użytkowników.