Nóż rainbow Kandar
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW

Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW

2021-05-21
Cena: 32,51 zł
Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>NÓŻ RATOWNICZY SPRĘŻYNOWY KANDAR SCYZORYK RAINBOW</h2> <p>Profesjonalne wyposażenie militarne, survivalowe i outdoorowe stanowi nieodzowny element wymagających wypraw – również tych, w których głównym środkiem transportu jest samochód. Nóż ratowniczy sprężynowy marki Kandar jest niezwykle przydatnym narzędziem nie tylko dla służb ratowniczych i osób pracujących w ekstremalnych warunkach, ale również wszystkich właścicieli pojazdów samochodowych. Jego specyfikacja jest dostosowana do potrzeb różnych grup konsumentów.</p> <h2>Nóż ratowniczy sprężynowy Kandar – o marce</h2> <p>Kandar to polska firma, która specjalizuje się w produkcji różnych elementów i akcesoriów wchodzących w skład wyposażenia outdoorowego, survivalowego, czy militarnego. Jednym z bestsellerowych produktów tej marki są noże. Sprężynowy, ratowniczy scyzoryk Rainbow doskonale sprawdzi się np. jako zbijak do szyb, czy przecinak do pasów samochodowych w przypadku wypadków komunikacyjnych. Produkt posiada możliwość otwierania za pomocą jednej ręki. Posiada blokadę typu Liner-Lock.</p> <h2>Nóż sprężynowy ratowniczy – specyfikacja</h2> <p>Nóż sprężynowy ratowniczy to uniwersalne akcesorium, które zostało zaprojektowane przede wszystkim dla służb ratowniczych, straży pożarnej, czy służb medycznych. Może być ono także z powodzeniem wykorzystywane przez osoby prywatne – np. jako element wyposażenia pojazdu, stosowany podczas wypadków komunikacyjnych. Rękojeść oferowanego noża składanego Rainbow została wykonana z metalu. Szerokość ostrza wynosi 2,7 cm, natomiast długość ostrza – 9,4 cm. Produkt cechuje się detalicznym wykonawstwem, co przekłada się na jego trwałość nawet przy wzmożonej eksploatacji. </p> <h2>Nóż składany Rainbow – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Wysoką jakość oferowanego scyzoryka Rainbow potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. W naszym sklepie stawiamy na konkurencyjne ceny, bogaty asortyment, najwyższy standard akcesoriów outdoorowych oraz terminową realizację zamówień. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do specyfikacji produktu, zapraszamy do kontaktu. </p> <p>Niezawodny nóż ratowniczy, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego pojazdu – zarówno samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, jak i wszelkich służb ratowniczych, których zadaniem jest niesienie pomocy poszkodowanym nie tylko w wypadkach komunikacyjnych, ale we wszelkich sytuacjach stanowiących zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia.</p> <p>Nóż otwiera się po naciśnięciu palcem wskazującym – obojętnie, prawej czy lewej dłoni – flippera, który w pozycji otwartej noża stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym zsunięciem się palców na ostrze. Dodatkowymi elementami wyposażenia noża, z których możemy korzystać w pozycji złożonej, bez konieczności jego otwierania, są: ostrze służące do cięcia pasów i lin, oraz glass breaker, czyli zbijak do szyb. W nożu o charakterze ratowniczym, są to absolutnie niezbędne elementy wyposażenia.</p>

DANE TECHNICZNE:

 • Długość całkowita: 22,8 cm
 • Długość ostrza: 9,4 cm
 • Szerokość ostrza: 2,7 cm
 • Grubość ostrza: 3,2 mm
 • Długość po złożeniu: 13,4 cm
 • Waga: 256 g
 • Rękojeść: metal
 • Blokada: liner - lock
Ilość

NÓŻ RATOWNICZY SPRĘŻYNOWY KANDAR SCYZORYK RAINBOW

Profesjonalne wyposażenie militarne, survivalowe i outdoorowe stanowi nieodzowny element wymagających wypraw – również tych, w których głównym środkiem transportu jest samochód. Nóż ratowniczy sprężynowy marki Kandar jest niezwykle przydatnym narzędziem nie tylko dla służb ratowniczych i osób pracujących w ekstremalnych warunkach, ale również wszystkich właścicieli pojazdów samochodowych. Jego specyfikacja jest dostosowana do potrzeb różnych grup konsumentów.

Nóż ratowniczy sprężynowy Kandar – o marce

Kandar to polska firma, która specjalizuje się w produkcji różnych elementów i akcesoriów wchodzących w skład wyposażenia outdoorowego, survivalowego, czy militarnego. Jednym z bestsellerowych produktów tej marki są noże. Sprężynowy, ratowniczy scyzoryk Rainbow doskonale sprawdzi się np. jako zbijak do szyb, czy przecinak do pasów samochodowych w przypadku wypadków komunikacyjnych. Produkt posiada możliwość otwierania za pomocą jednej ręki. Posiada blokadę typu Liner-Lock.

Nóż sprężynowy ratowniczy – specyfikacja

Nóż sprężynowy ratowniczy to uniwersalne akcesorium, które zostało zaprojektowane przede wszystkim dla służb ratowniczych, straży pożarnej, czy służb medycznych. Może być ono także z powodzeniem wykorzystywane przez osoby prywatne – np. jako element wyposażenia pojazdu, stosowany podczas wypadków komunikacyjnych. Rękojeść oferowanego noża składanego Rainbow została wykonana z metalu. Szerokość ostrza wynosi 2,7 cm, natomiast długość ostrza – 9,4 cm. Produkt cechuje się detalicznym wykonawstwem, co przekłada się na jego trwałość nawet przy wzmożonej eksploatacji. 

Nóż składany Rainbow – cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość oferowanego scyzoryka Rainbow potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. W naszym sklepie stawiamy na konkurencyjne ceny, bogaty asortyment, najwyższy standard akcesoriów outdoorowych oraz terminową realizację zamówień. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do specyfikacji produktu, zapraszamy do kontaktu. 

Niezawodny nóż ratowniczy, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego pojazdu – zarówno samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, jak i wszelkich służb ratowniczych, których zadaniem jest niesienie pomocy poszkodowanym nie tylko w wypadkach komunikacyjnych, ale we wszelkich sytuacjach stanowiących zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia.

Nóż otwiera się po naciśnięciu palcem wskazującym – obojętnie, prawej czy lewej dłoni – flippera, który w pozycji otwartej noża stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym zsunięciem się palców na ostrze. Dodatkowymi elementami wyposażenia noża, z których możemy korzystać w pozycji złożonej, bez konieczności jego otwierania, są: ostrze służące do cięcia pasów i lin, oraz glass breaker, czyli zbijak do szyb. W nożu o charakterze ratowniczym, są to absolutnie niezbędne elementy wyposażenia.