• NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem
 • NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem

NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem

2021-05-21
Cena: 24,38 zł
NÓŻ DO GRZYBÓW JOKER składany z pokrowcem - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Nóż do grzybów Joker - składany z pokrowcem</h2> <p>Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego nóż do grzybów Joker to wysokiej jakości produkt wyposażony w ostrze nożowe, korkociąg, otwieracz do puszek i kapsli oraz linijkę. Jego dodatkowym atutem jest specjalna miotełka do oczyszczana grzybów z igliwia, znacząco zwiększająca funkcjonalność akcesorium.</p> <p>Składany nóż do grzybów Joker został wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej, a jego rękojeść z drewna. Takie połączenie czyni gadżet niezwykle wytrzymałym i trwałym, a także ma korzystny wpływ na przedłużenie jego żywotności.</p> <h2>Nóż do grzybów Joker - cena</h2> <p>Dostępny w naszej gamie produktów nóż do grzybów Joker z pokrowcem wyróżnia się korzystną ceną, przekładającą się na bardzo dobre opinie na jego temat. Została ona ustalona na odpowiednim poziomie, by nadmiernie nie nadwyrężała budżetu klientów. Dokładamy wszelkich starań do spełniania Twoich oczekiwań, ponieważ są dla nas wyjątkowo ważne.</p> <h2>Składany nóż do grzybów Joker - solidna konstrukcja i trwałość</h2> <p>Oferowany przez nas nóż do grzybów Joker posiada głownię o długości 57 mm, natomiast jego całkowita długość wynosi 165 mm. Akcesorium ma poręczną rękojeść, co zwiększa komfort jego użytkowania podczas zbierania grzybów, ale również wykonywania innych czynności.</p> <p>Nóż Joker spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co zawdzięcza swojej solidnej konstrukcji oraz estetycznemu wykończeniu. Produkt dodatkowo zawiera znajdujący się w komplecie nylonowy pokrowiec, w którym można go przechowywać.</p>

Nóż składany Joker do zbierania grzybów

Profesjonalny nóż dla zbieraczy grzybów wyposażony w ostrze nożowe, otwieracz do kapsli i puszek, korkociąg, linijkę oraz specjalną miotełkę do oczyszczania grzybów z igliwia bądź ziemi.

W komplecie nylonowy pokrowiec z aplikacją grzyba.

Dane techniczne:

 • Długość głowni: 57 mm
 • Stal: nierdzewna
 • Rękojeść: drewno
 • Kabura: nylon
 • Długość całkowita (rozłożony): 165 mm
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nóż do grzybów Joker - składany z pokrowcem

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego nóż do grzybów Joker to wysokiej jakości produkt wyposażony w ostrze nożowe, korkociąg, otwieracz do puszek i kapsli oraz linijkę. Jego dodatkowym atutem jest specjalna miotełka do oczyszczana grzybów z igliwia, znacząco zwiększająca funkcjonalność akcesorium.

Składany nóż do grzybów Joker został wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej, a jego rękojeść z drewna. Takie połączenie czyni gadżet niezwykle wytrzymałym i trwałym, a także ma korzystny wpływ na przedłużenie jego żywotności.

Nóż do grzybów Joker - cena

Dostępny w naszej gamie produktów nóż do grzybów Joker z pokrowcem wyróżnia się korzystną ceną, przekładającą się na bardzo dobre opinie na jego temat. Została ona ustalona na odpowiednim poziomie, by nadmiernie nie nadwyrężała budżetu klientów. Dokładamy wszelkich starań do spełniania Twoich oczekiwań, ponieważ są dla nas wyjątkowo ważne.

Składany nóż do grzybów Joker - solidna konstrukcja i trwałość

Oferowany przez nas nóż do grzybów Joker posiada głownię o długości 57 mm, natomiast jego całkowita długość wynosi 165 mm. Akcesorium ma poręczną rękojeść, co zwiększa komfort jego użytkowania podczas zbierania grzybów, ale również wykonywania innych czynności.

Nóż Joker spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co zawdzięcza swojej solidnej konstrukcji oraz estetycznemu wykończeniu. Produkt dodatkowo zawiera znajdujący się w komplecie nylonowy pokrowiec, w którym można go przechowywać.