• NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED
 • NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED
 • NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED
 • NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED

NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED

2021-05-21
Cena: 54,39 zł
NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE BLACK&RED - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż motylek CS:GO Counter-Strike Black&amp;Red to imponujący gadżet inspirowany popularną grą komputerową. Ten stylowy i dynamiczny nóż motylek został zaprojektowany specjalnie dla fanów CS:GO, którzy cenią sobie zarówno oryginalny design, jak i jakość wykonania. Odwzorowanie wszystkich najważniejszych szczegółów stoi na najwyższym możliwym poziomie, o czym przekonali się użytkownicy wystawiający pozytywne opinie na temat motylka. Nóż ten może być również dobrą opcją na prezent dla zagorzałego fana gry CS:GO.</p> <h2>Nóż motylek CS:GO Black&amp;Red - wyjątkowe połączenie kolorystyczne </h2> <p>Linia dopracowanych w każdym szczególe noży CS:GO zdobyła ogromną popularność wśród fanów tej gry na całym świecie. Również polscy gracze, dla których pasją jest również survival, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty dotyczącej motylka. Nóż ten wykonany został z wytrzymałego aluminium i stali nierdzewnej, co sprawia, że dobrze sprawdza się nawet w trudnych warunkach. W przypadku noża motylek Counter Strike nie sposób nie zauważyć interesującego doboru kolorystyki. Część ostrza, zawierająca charakterystyczne dla CS:GO detale, utrzymana jest w energetycznym odcieniu czerwieni. Kontrast między tym odcieniem a klasyczną prezencją stali tworzy dynamiczny efekt wizualny, który przyciąga wzrok. Atrakcyjna cena stanowi dodatkową zachętę do zakupu, szczególnie dla tych osób, które doskonale znają cechy charakterystyczne najlepszych broni w grze. </p> <h2>Nóż motylek Counter Strike Black&amp;Red - pozytywne opinie na temat produktu inspirowanego grą </h2> <p>Nóż motylek pochodzący z kolekcji noży CS:GO został zaprojektowany tak, aby był wygodny w użyciu. Posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeść, zapewniającą pewny i stabilny chwyt. Dzięki temu nożem łatwo manipulować i wykonywać różnorodne triki, co jest przecież podstawowym wymaganiem stawianym przed nożami tego typu. </p> <p>Ostrze noża natomiast jest wykonane z trwałej stali nierdzewnej, która zapewnia ostrość i wytrzymałość. Dzięki temu nóż motylek CS:GO Counter-Strike Black&amp;Red jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także funkcjonalny i przydatny w różnych sytuacjach.</p> <p></p>

Dane techniczne

 • Długość głowni: 130 mm
 • Długość krawędzi tnącej: 95 mm
 • Grubość głowni: 3 mm
 • Stal: nierdzewna
 • Rękojeść: aluminium, tworzywo sztuczne
 • Ostrze: gładkie
 • Blokada: notch ze spreżyną
 • Długość całkowita: 244 mm
 • Waga: 195 g

Producent: Joker, Hiszpania

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nóż motylek CS:GO Counter-Strike Black&Red to imponujący gadżet inspirowany popularną grą komputerową. Ten stylowy i dynamiczny nóż motylek został zaprojektowany specjalnie dla fanów CS:GO, którzy cenią sobie zarówno oryginalny design, jak i jakość wykonania. Odwzorowanie wszystkich najważniejszych szczegółów stoi na najwyższym możliwym poziomie, o czym przekonali się użytkownicy wystawiający pozytywne opinie na temat motylka. Nóż ten może być również dobrą opcją na prezent dla zagorzałego fana gry CS:GO.

Nóż motylek CS:GO Black&Red - wyjątkowe połączenie kolorystyczne 

Linia dopracowanych w każdym szczególe noży CS:GO zdobyła ogromną popularność wśród fanów tej gry na całym świecie. Również polscy gracze, dla których pasją jest również survival, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty dotyczącej motylka. Nóż ten wykonany został z wytrzymałego aluminium i stali nierdzewnej, co sprawia, że dobrze sprawdza się nawet w trudnych warunkach. W przypadku noża motylek Counter Strike nie sposób nie zauważyć interesującego doboru kolorystyki. Część ostrza, zawierająca charakterystyczne dla CS:GO detale, utrzymana jest w energetycznym odcieniu czerwieni. Kontrast między tym odcieniem a klasyczną prezencją stali tworzy dynamiczny efekt wizualny, który przyciąga wzrok. Atrakcyjna cena stanowi dodatkową zachętę do zakupu, szczególnie dla tych osób, które doskonale znają cechy charakterystyczne najlepszych broni w grze. 

Nóż motylek Counter Strike Black&Red - pozytywne opinie na temat produktu inspirowanego grą 

Nóż motylek pochodzący z kolekcji noży CS:GO został zaprojektowany tak, aby był wygodny w użyciu. Posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeść, zapewniającą pewny i stabilny chwyt. Dzięki temu nożem łatwo manipulować i wykonywać różnorodne triki, co jest przecież podstawowym wymaganiem stawianym przed nożami tego typu. 

Ostrze noża natomiast jest wykonane z trwałej stali nierdzewnej, która zapewnia ostrość i wytrzymałość. Dzięki temu nóż motylek CS:GO Counter-Strike Black&Red jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także funkcjonalny i przydatny w różnych sytuacjach.