• Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR
 • Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR
 • Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR

Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR

2021-05-21
Cena: 30,81 zł
Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż motylkowy Kandar, zwany również inaczej jako popularny balisong, jest jednym z najczęściej wykorzystywanym do treningów modeli broni. Jego budowa oraz stosunkowo niewielka waga sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Jak sama nazwa wskazuje, nóż motylkowy do trików z powodzeniem może być wykorzystywany do treningów, szczególnie na świeżym powietrzu. Nóż motylkowy Kandar swoją formą nawiązuje do prototypów tradycyjnych balisongów, wykorzystywanych przez rdzennych mieszkańców Filipin. W przeszłości balisongi służyły przede wszystkim do wykonywania codziennych prac, jako ostrza do przecinania nawet twardych materiałów. W miarę upływu czasu powstawały kolejne noże motylkowe do ćwiczeń, wykorzystywane we wschodnich sztukach walki. Obecnie można je stosować podczas treningów. </p> <h2>Doskonalenie umiejętności podczas treningów z nożem motylkowym do ćwiczeń </h2> <p>Dobry nóż motylkowy do trików to absolutna podstawa w ramach regularnych treningów mających za zadanie podnoszenie umiejętności obsługiwania się takim rodzajem broni. Regularnym ćwiczeniom sprzyja z pewnością wysoka jakość wykonania noża motylkowego. Kandar to doskonale znana na całym świecie marka, która za naczelną zasadę przyjmuje sobie przede wszystkim zachowanie wysokiej jakości. Wygodna rękojeść noża świetnie leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt. Cały produkt wykonany został z wytrzymałej stali próby 440, utrzymanej w popularnej kolorystyce kamuflażu leśnego. Wszystko po to, aby z treningowego noża motylkowego można było korzystać również w terenie. </p> <p></p>

Nóż motylkowy, w wielu miejscach na świecie znany powszechnie jako balisong. Pierwsze balisongi pochodziły z Filipin, gdzie służyły rdzennym mieszkańcom jako narzędzia w codziennych pracach. Nieco później zaczęły być wykorzystywane także we wschodnich sztukach walki.

Dane techniczne:

 • Budowa – nóż składany (motylek)
 • Stal – 440
 • Kolor – kamuflaż leśny
 • Długość całkowita – 230 mm
 • Długość głowni – 105 mm
 • Szerokość głowni – 18 mm
 • Grubość głowni – 4 mm
 • Długość w pozycji złożonej – 135 mm
 • Waga: 175 g
 • Rękojeść – metal
Ilość

Nóż motylkowy Kandar, zwany również inaczej jako popularny balisong, jest jednym z najczęściej wykorzystywanym do treningów modeli broni. Jego budowa oraz stosunkowo niewielka waga sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Jak sama nazwa wskazuje, nóż motylkowy do trików z powodzeniem może być wykorzystywany do treningów, szczególnie na świeżym powietrzu. Nóż motylkowy Kandar swoją formą nawiązuje do prototypów tradycyjnych balisongów, wykorzystywanych przez rdzennych mieszkańców Filipin. W przeszłości balisongi służyły przede wszystkim do wykonywania codziennych prac, jako ostrza do przecinania nawet twardych materiałów. W miarę upływu czasu powstawały kolejne noże motylkowe do ćwiczeń, wykorzystywane we wschodnich sztukach walki. Obecnie można je stosować podczas treningów. 

Doskonalenie umiejętności podczas treningów z nożem motylkowym do ćwiczeń 

Dobry nóż motylkowy do trików to absolutna podstawa w ramach regularnych treningów mających za zadanie podnoszenie umiejętności obsługiwania się takim rodzajem broni. Regularnym ćwiczeniom sprzyja z pewnością wysoka jakość wykonania noża motylkowego. Kandar to doskonale znana na całym świecie marka, która za naczelną zasadę przyjmuje sobie przede wszystkim zachowanie wysokiej jakości. Wygodna rękojeść noża świetnie leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt. Cały produkt wykonany został z wytrzymałej stali próby 440, utrzymanej w popularnej kolorystyce kamuflażu leśnego. Wszystko po to, aby z treningowego noża motylkowego można było korzystać również w terenie.