• Rzutka nóż do rzucania rzutki
  • Rzutka nóż do rzucania rzutki
  • Rzutka nóż do rzucania rzutki

Rzutka nóż do rzucania rzutki

2021-05-21
Cena: 26,82 zł
Rzutka nóż do rzucania rzutki - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Nóż do rzucania - wysoka jakość i uniwersalność</h2> <p>Znajdujące się w naszej ofercie noże do rzucania to wysokiej klasy produkty, wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Ich staranne wykończenie przekłada się na znaczące wydłużenie żywotności, a także ma niebagatelne znaczenie dla komfortu użytkowania.</p> <p>Oferowane przez nas noże do rzucania doskonale sprawdzą się u osób, którym zależy na regularnych treningach, co jest niezwykle ważne dla zachowania optymalnej formy.</p> <h2>Noże rzutki - dlaczego warto się zdecydować?</h2> <p>Dostępne w naszym sklepie internetowym rzutki noże posiadają odpowiednią wagę, dzięki czemu trening z ich użyciem jest wydajny, a równocześnie niemęczący. Oferowane przez nas artykuły odznaczają się precyzyjnym wyważeniem, w wyniku czego doskonale leżą w dłoni, nadmiernie jej nie przeciążając.</p> <p>W zestawie znajduje się trwały pokrowiec zapinany na rzep, świetnie zabezpieczający noże do rzucania wtedy, gdy nie są użytkowane.</p> <h2>Nóż rzutka - cena</h2> <p>Oferowane na naszej stronie noże do rzucania posiadają korzystną cenę, co jest niezaprzeczalnym argumentem przemawiającym za ich zakupem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by koszt proponowanych przez nas akcesoriów nie nadwyrężał budżetu zainteresowanych osób, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów z wyboru naszego sklepu.</p> <h2>Rzutki noże - opinie</h2> <p>Noże do rzucania zdobywają coraz większą popularność, ciesząc się przy tym pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników. Klienci chwalą je za doskonałe wyważenie, przekładające się na komfort wykorzystywania, a także za solidną konstrukcję, dzięki której akcesoria zachowują swój dobry stan przez bardzo długi czas. </p> <p>Co więcej, rzutki noże umożliwiają przeprowadzenie regularnych treningów i ćwiczenia prawidłowej techniki wykonania rzutu. </p> <h2>Noże rzutki - dlaczego nasz sklep?</h2> <p>Wybierając nasz sklep internetowy, można zyskać pewność zaopatrzenia się w wysokogatunkowe produkty, spełniające oczekiwania największych fascynatów wojskowości. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i przekażemy szereg informacji pomocnych w podjęciu decyzji zakupowej.</p> <p></p>

Zestaw 3 sztuk noży do rzucania

Dane techniczne:

  • Stal: 440
  • Długość całkowita:  23 cm
  • Długość ostrza:  13,5 cm
  • Waga 1 sztuki:  50 g
  • Waga w pokrowcu:  170 g
  • Rękojeść: stal plus
  • Pokrowiec: cordura
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nóż do rzucania - wysoka jakość i uniwersalność

Znajdujące się w naszej ofercie noże do rzucania to wysokiej klasy produkty, wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Ich staranne wykończenie przekłada się na znaczące wydłużenie żywotności, a także ma niebagatelne znaczenie dla komfortu użytkowania.

Oferowane przez nas noże do rzucania doskonale sprawdzą się u osób, którym zależy na regularnych treningach, co jest niezwykle ważne dla zachowania optymalnej formy.

Noże rzutki - dlaczego warto się zdecydować?

Dostępne w naszym sklepie internetowym rzutki noże posiadają odpowiednią wagę, dzięki czemu trening z ich użyciem jest wydajny, a równocześnie niemęczący. Oferowane przez nas artykuły odznaczają się precyzyjnym wyważeniem, w wyniku czego doskonale leżą w dłoni, nadmiernie jej nie przeciążając.

W zestawie znajduje się trwały pokrowiec zapinany na rzep, świetnie zabezpieczający noże do rzucania wtedy, gdy nie są użytkowane.

Nóż rzutka - cena

Oferowane na naszej stronie noże do rzucania posiadają korzystną cenę, co jest niezaprzeczalnym argumentem przemawiającym za ich zakupem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by koszt proponowanych przez nas akcesoriów nie nadwyrężał budżetu zainteresowanych osób, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów z wyboru naszego sklepu.

Rzutki noże - opinie

Noże do rzucania zdobywają coraz większą popularność, ciesząc się przy tym pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników. Klienci chwalą je za doskonałe wyważenie, przekładające się na komfort wykorzystywania, a także za solidną konstrukcję, dzięki której akcesoria zachowują swój dobry stan przez bardzo długi czas. 

Co więcej, rzutki noże umożliwiają przeprowadzenie regularnych treningów i ćwiczenia prawidłowej techniki wykonania rzutu. 

Noże rzutki - dlaczego nasz sklep?

Wybierając nasz sklep internetowy, można zyskać pewność zaopatrzenia się w wysokogatunkowe produkty, spełniające oczekiwania największych fascynatów wojskowości. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i przekażemy szereg informacji pomocnych w podjęciu decyzji zakupowej.