• FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive
 • FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive
 • FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive
 • FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive
 • FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive
 • FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive

FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive

2021-05-21
Cena: 96,74 zł
FOSCO Koc ŚPIWÓR POLAROWY Ocieplacz Wkładka Olive - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Oryginalny produkt marki FOSCO™ Industries, która istnieje na rynku od lat 80. XX wieku. FOSCO™ skupia się na tworzeniu produktów w branżach sprzętu wojskowego, bushcraftowego, survivalowego i outdoorowego. Sprzęt FOSCO™ był testowany przez użytkowników na wielu szerokościach geograficznych i zyskał uznanie za doskonały stosunek ceny do jakości.</b></p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Produkt o specyfikacji militarnej, przeznaczony dla miłośników outdooru i bushcraftu. Uniwersalny, posiada aż trzy zastosowania: śpiwór, ocieplacz (wkładka) do śpiwora oraz koc. Samodzielnie jest idealny jako śpiwór letni lub do spania w pomieszczeniach. Funkcja docieplacza zimowego do lżejszych śpiworów pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czyni standardowy śpiwór bardzo uniwersalnym - zapewnia komfort termiczny w niskich temperaturach. Spełnia również rolę wkładki higienicznej (prześcieradła) – łatwo go wyprać, w przeciwieństwie do np. śpiworów puchowych. Po rozpięciu zamków sprawdza się jako zwykły koc, pozwoli okryć się nawet 3 osobom. Opcja użycia jako narzutki podczas marszu lub wieczornego ogniska. Może być użyty awaryjnie jako karimata / podkładka pod śpiwór. W sytuacjach survivalowych sprawdzi się jako zadaszenie (basha) oraz po wypchaniu trawą lub liśćmi jako ciepły materac.</b></p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Klasyczny kształt typu koperta. Śpiwór jest rozpinany z dwóch stron. Zamki z dwoma suwakami pozwalają na częściowe rozpięcie od dołu i regulację temperatury. Solidne metalowe ekspresy, zamek wyposażony w listwę uszczelniającą od wewnątrz. Elastyczne troki u dołu do zabezpieczenia zrolowanego śpiwora w transporcie. W komplecie znajduje się pokrowiec do magazynowania, uszyty z grubej, nieprzemakalnej folii. Pokrowiec posiada uchwyt ze sznura oraz zamknięcie na zamek. Niewielkie gabaryty po złożeniu, zmieści się w prawie każdym plecaku lub schowku samochodowym.</b></p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Uszyty z gęstej tkaniny polarowej 100% poliester o gramaturze 200g/m2. Materiał jest połączeniem klasycznej tkaniny z polarem czesanym, dzięki temu jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Polar czesany jest miękki i puszysty, skutecznie izoluje więżąc rozgrzane od ciała cząstki powietrza. Polar zachowuje swoje właściwości nawet po zmoczeniu. Możliwość prania w pralkach mechanicznych z użyciem detergentów.</b></p>

 • produkt marki FOSCO™ Industries
 • 3w1: śpiwór, ocieplacz, koc polarowy
 • specyfikacja militarna
 • wytrzymały polar 100% poliester 200g/m2
 • ciepły polar czesany – termoizolacyjny
 • klasyczny kształt typu koperta – uniwersalny
 • długi zamek z dwoma suwakami
 • możliwość częściowego rozpięcia od dołu
 • zamek z listwą uszczelniającą
 • elastyczne troki do zwijania
 • pokrowiec transportowy z grubej folii
 • wymiary: ok. 190 x 75 cm
 • wymiary zwiniętego: ok. 35 x 14 cm
 • waga: ok. 760 kg
 • kolor: Olive
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Oryginalny produkt marki FOSCO™ Industries, która istnieje na rynku od lat 80. XX wieku. FOSCO™ skupia się na tworzeniu produktów w branżach sprzętu wojskowego, bushcraftowego, survivalowego i outdoorowego. Sprzęt FOSCO™ był testowany przez użytkowników na wielu szerokościach geograficznych i zyskał uznanie za doskonały stosunek ceny do jakości.

Produkt o specyfikacji militarnej, przeznaczony dla miłośników outdooru i bushcraftu. Uniwersalny, posiada aż trzy zastosowania: śpiwór, ocieplacz (wkładka) do śpiwora oraz koc. Samodzielnie jest idealny jako śpiwór letni lub do spania w pomieszczeniach. Funkcja docieplacza zimowego do lżejszych śpiworów pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czyni standardowy śpiwór bardzo uniwersalnym - zapewnia komfort termiczny w niskich temperaturach. Spełnia również rolę wkładki higienicznej (prześcieradła) – łatwo go wyprać, w przeciwieństwie do np. śpiworów puchowych. Po rozpięciu zamków sprawdza się jako zwykły koc, pozwoli okryć się nawet 3 osobom. Opcja użycia jako narzutki podczas marszu lub wieczornego ogniska. Może być użyty awaryjnie jako karimata / podkładka pod śpiwór. W sytuacjach survivalowych sprawdzi się jako zadaszenie (basha) oraz po wypchaniu trawą lub liśćmi jako ciepły materac.

Klasyczny kształt typu koperta. Śpiwór jest rozpinany z dwóch stron. Zamki z dwoma suwakami pozwalają na częściowe rozpięcie od dołu i regulację temperatury. Solidne metalowe ekspresy, zamek wyposażony w listwę uszczelniającą od wewnątrz. Elastyczne troki u dołu do zabezpieczenia zrolowanego śpiwora w transporcie. W komplecie znajduje się pokrowiec do magazynowania, uszyty z grubej, nieprzemakalnej folii. Pokrowiec posiada uchwyt ze sznura oraz zamknięcie na zamek. Niewielkie gabaryty po złożeniu, zmieści się w prawie każdym plecaku lub schowku samochodowym.

Uszyty z gęstej tkaniny polarowej 100% poliester o gramaturze 200g/m2. Materiał jest połączeniem klasycznej tkaniny z polarem czesanym, dzięki temu jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Polar czesany jest miękki i puszysty, skutecznie izoluje więżąc rozgrzane od ciała cząstki powietrza. Polar zachowuje swoje właściwości nawet po zmoczeniu. Możliwość prania w pralkach mechanicznych z użyciem detergentów.