• KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec
 • KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec
 • KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec
 • KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec

KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec

2021-05-21
Cena: 19,50 zł
KRZESIWO MAGNEZOWE WOJSKOWE Mil-Tec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Wybierając się na wypad survivalowy, czy też jakikolwiek dłuższy wyjazd, należy pamiętać o spakowaniu najbardziej przydatnych przedmiotów, które mogą okazać się niezawodne w trudnych warunkach. Z pewnością do takich elementów zalicza się krzesiwo magnezowe. Dlaczego jest ono tak ważne? Dzięki niemu można bowiem z łatwością rozpalić ognisko, które pozwoli na przygotowanie ciepłego posiłku lub wysuszenie ubrań. Krzesiwo, w przeciwieństwie do zapałek, jest odporne na wilgoć i nie zamoknie nawet w trakcie silnej ulewy. Dlatego też każdy fan survivalu powinien zaopatrzyć się w dostępne w naszym sklepie krzesiwo MIL-TEC.</p> <h2>Krzesiwo MIL-TEC — niezawodne w trudnych warunkach</h2> <p>Największą zaletą krzesiwa niemieckiego producenta MIL-TEC jest fakt, że idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Nie straszne są mu opady deszczu czy śniegu. Za jego pomocą można z łatwością wzniecić ogień na każdej wysokości oraz szerokości geograficznej. Jego żywotność to około 3000 rozpaleń, co oznacza, że pojedyncze krzesiwo wystarczy na naprawdę długi czas.</p> <h2>MIL-TEC krzesiwo — praktyczne rozwiązanie</h2> <p>Krzesiwo magnezowe MIL-TEC to niezastąpiony sprzęt każdego podróżnika. Jego zaletą są niewielkie rozmiary oraz mała waga, co oznacza, że zmieści się niemal wszędzie, nawet do kieszeni. Krzesiwo generuje dość długi strumień iskier o temperaturze 2980 stopni Celsjusza. Za jego pomocą można podpalić rozpałkę naturalną, jak i sztuczną. Taki sprzęt z pewnością doceni każdy żołnierz, ale również osoba, która często wyrusza na wypady survivalowe.</p> <h2>Krzesiwo magnezowe wojskowe — dlaczego warto je kupić?</h2> <p>Krzesiwo magnezowe wojskowe od MIL-TEC to niezastąpione wyposażenie w najtrudniejszych warunkach. Jego najwyższa jakość to nie tylko zapewnienia producenta, ale również liczne opinie użytkowników. Klienci najczęściej zwracają uwagę na dużą liczbę zapaleń oraz łatwość użytkowania krzesiwa. Wraz z najwyższa jakością w parze idzie również korzystna cena, która przekona do zakupu nawet najbardziej wymagającego klienta.</p>

Krzesiwo wojskowe stalowo-magnezowe Mil-Tec 2980°C

Krzesiwo to niezawodne, niewrażliwe na pogodę źródło ognia, a zarazem magia survivalowej przygody, której nie doświadczysz rozpalając ognisko za pomocą zapałek czy zapalniczki.

Cechy produktu

 • do 3000 rozpaleń
 • temperatura iskier do 2980°C
 • odporne na wilgoć
 • długość pręta: 6,5 cm
 • średnica pręta: 6 mm
 • wymiary: 9,5 cm x 2 cm
 • waga: 48 g
 • producent (marka): Mil-Tec, Niemcy
 • kod produktu: 404-031
Ilość

Wybierając się na wypad survivalowy, czy też jakikolwiek dłuższy wyjazd, należy pamiętać o spakowaniu najbardziej przydatnych przedmiotów, które mogą okazać się niezawodne w trudnych warunkach. Z pewnością do takich elementów zalicza się krzesiwo magnezowe. Dlaczego jest ono tak ważne? Dzięki niemu można bowiem z łatwością rozpalić ognisko, które pozwoli na przygotowanie ciepłego posiłku lub wysuszenie ubrań. Krzesiwo, w przeciwieństwie do zapałek, jest odporne na wilgoć i nie zamoknie nawet w trakcie silnej ulewy. Dlatego też każdy fan survivalu powinien zaopatrzyć się w dostępne w naszym sklepie krzesiwo MIL-TEC.

Krzesiwo MIL-TEC — niezawodne w trudnych warunkach

Największą zaletą krzesiwa niemieckiego producenta MIL-TEC jest fakt, że idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Nie straszne są mu opady deszczu czy śniegu. Za jego pomocą można z łatwością wzniecić ogień na każdej wysokości oraz szerokości geograficznej. Jego żywotność to około 3000 rozpaleń, co oznacza, że pojedyncze krzesiwo wystarczy na naprawdę długi czas.

MIL-TEC krzesiwo — praktyczne rozwiązanie

Krzesiwo magnezowe MIL-TEC to niezastąpiony sprzęt każdego podróżnika. Jego zaletą są niewielkie rozmiary oraz mała waga, co oznacza, że zmieści się niemal wszędzie, nawet do kieszeni. Krzesiwo generuje dość długi strumień iskier o temperaturze 2980 stopni Celsjusza. Za jego pomocą można podpalić rozpałkę naturalną, jak i sztuczną. Taki sprzęt z pewnością doceni każdy żołnierz, ale również osoba, która często wyrusza na wypady survivalowe.

Krzesiwo magnezowe wojskowe — dlaczego warto je kupić?

Krzesiwo magnezowe wojskowe od MIL-TEC to niezastąpione wyposażenie w najtrudniejszych warunkach. Jego najwyższa jakość to nie tylko zapewnienia producenta, ale również liczne opinie użytkowników. Klienci najczęściej zwracają uwagę na dużą liczbę zapaleń oraz łatwość użytkowania krzesiwa. Wraz z najwyższa jakością w parze idzie również korzystna cena, która przekona do zakupu nawet najbardziej wymagającego klienta.