• Kamizelka taktyczna TYPU PLATE CARRIER Texar militarna MOLLE CPV olive
  • Kamizelka taktyczna TYPU PLATE CARRIER Texar militarna MOLLE CPV olive
  • Kamizelka taktyczna TYPU PLATE CARRIER Texar militarna MOLLE CPV olive

Kamizelka taktyczna TYPU PLATE CARRIER Texar militarna MOLLE CPV olive

2021-05-21
Cena: 291,87 zł
Kamizelka taktyczna TYPU PLATE CARRIER Texar militarna MOLLE CPV olive - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna typu Plate Carrier Texar CPV - Olive (06-CPV-TG-OD) TX</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna typu Plate Carrier wykonana z wytrzymałego poliestru i nylonu. Wyposażona w przedni, tylny i boczny panel przeznaczony<b> na wkłady balistyczne</b>. Sprawdzi się w użyciu przez wojsko i inne służby mundurowe, docenią ją także zaawansowani gracze ASG.</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Dzięki zastosowaniu zarówno na froncie, jak i z tyłu kamizelki, wycinanych laserowo <b>mocowań w systemie </b><b>MOLLE</b>, możliwe jest rozmieszczenie ładownic i zasobników wedle preferencji użytkownika. Boczne moduły <b>cummerbund</b><b> z możliwością regulacji obwodu</b> także zostały pokryte taśmami <b>MOLLE/PALS.</b></p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"></p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Model CPV został wyposażony w <b>system szybkiego wypięcia</b>, umożliwiający błyskawiczne wydostanie się z kamizelki w sytuacji kryzysowej.</p>

Dane techniczne

  • Kolor: Olive
  • Materiał: nylon, poliester
  • Waga: 800 g
  • Rozmiar: uniwersalny

Producent: Texar, Polska

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Kamizelka taktyczna typu Plate Carrier Texar CPV - Olive (06-CPV-TG-OD) TX

Kamizelka taktyczna typu Plate Carrier wykonana z wytrzymałego poliestru i nylonu. Wyposażona w przedni, tylny i boczny panel przeznaczony na wkłady balistyczne. Sprawdzi się w użyciu przez wojsko i inne służby mundurowe, docenią ją także zaawansowani gracze ASG.

Dzięki zastosowaniu zarówno na froncie, jak i z tyłu kamizelki, wycinanych laserowo mocowań w systemie MOLLE, możliwe jest rozmieszczenie ładownic i zasobników wedle preferencji użytkownika. Boczne moduły cummerbund z możliwością regulacji obwodu także zostały pokryte taśmami MOLLE/PALS.

Model CPV został wyposażony w system szybkiego wypięcia, umożliwiający błyskawiczne wydostanie się z kamizelki w sytuacji kryzysowej.