• ŁADOWNICA NA MAGAZYNEK AK-47 MIL-TEC OLIWKOWA
 • ŁADOWNICA NA MAGAZYNEK AK-47 MIL-TEC OLIWKOWA

ŁADOWNICA NA MAGAZYNEK AK-47 MIL-TEC OLIWKOWA

2021-05-21
Cena: 39,02 zł
ŁADOWNICA NA MAGAZYNEK AK-47 MIL-TEC OLIWKOWA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego żołnierza są oczywiście ładownice. To specjalne “kieszenie”, które można umieścić w dogodnym miejscu na mundurze, w których z kolei umieszcza się przygotowane magazynki do broni. Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym można nabyć bardzo wysokiej jakości ładownice na magazynki do AK-47. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.</p> <h2>Ładownice Molle do magazynków</h2> <p>Elastyczne ładownice na magazynek wykonywane są z trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i doskonale sprawdzą się nawet w ciężkich warunkach. Bardzo ułatwiają one w warunkach polowych przeładowywanie broni - magazynki są zawsze pod ręką i wystarczy jeden ruch, aby po nie sięgnąć i zmienić ten, który znajduje się już w broni.</p> <h2>Wysokiej jakości ładownica na magazynek AK-47</h2> <p>Ładownica wykonana została z poliestru i ma nylonowe wstawki, a jej wymiary to 9 × 3 × 12,5 cm. Ten konkretny model pomieści jeden magazynek do wspomnianego AK-47 i jest w całości kompatybilny z systemem MOLLE. Mocowania ładownicy są bardzo elastyczne, a znajdujące się po bokach plastikowe przekładki usztywniają całe akcesorium.</p> <h2>Postaw na sprawdzony sklep</h2> <p>Działamy na rynku od wielu lat, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości produkty wojskowe i survivalowe. Od samego początku funkcjonowania naszej firmy dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która zrobi u nas zakupy, była maksymalnie zadowolona z podjętej decyzji. W tym celu dbamy o szeroki asortyment, wysoką jakość i atrakcyjne ceny.</p> <p></p>

ŁADOWNICA NA MAGAZYNEK MIL-TEC OLIVE

Dane techniczne

 • 100% Poliester (Oksford)
 • Pokryty polichlorkiem winylu
 • Wstawki: 100% nylon
 • Wymiary: 9 x 3 x 12,5 cm
 • elastyczna ładownica na jeden magazynek
 • specjalny elastyczny system mocowania i uelastyczniania woreczka
 • gumka ze stoperem i klapką do ściągania
 • magazynek można przymocować gumką
 • plastikowe przekładki po bokach usztywniają ładownicę na magazynki
 • kompatybilna z systemem MOLLE
Ilość

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego żołnierza są oczywiście ładownice. To specjalne “kieszenie”, które można umieścić w dogodnym miejscu na mundurze, w których z kolei umieszcza się przygotowane magazynki do broni. Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym można nabyć bardzo wysokiej jakości ładownice na magazynki do AK-47. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Ładownice Molle do magazynków

Elastyczne ładownice na magazynek wykonywane są z trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i doskonale sprawdzą się nawet w ciężkich warunkach. Bardzo ułatwiają one w warunkach polowych przeładowywanie broni - magazynki są zawsze pod ręką i wystarczy jeden ruch, aby po nie sięgnąć i zmienić ten, który znajduje się już w broni.

Wysokiej jakości ładownica na magazynek AK-47

Ładownica wykonana została z poliestru i ma nylonowe wstawki, a jej wymiary to 9 × 3 × 12,5 cm. Ten konkretny model pomieści jeden magazynek do wspomnianego AK-47 i jest w całości kompatybilny z systemem MOLLE. Mocowania ładownicy są bardzo elastyczne, a znajdujące się po bokach plastikowe przekładki usztywniają całe akcesorium.

Postaw na sprawdzony sklep

Działamy na rynku od wielu lat, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości produkty wojskowe i survivalowe. Od samego początku funkcjonowania naszej firmy dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która zrobi u nas zakupy, była maksymalnie zadowolona z podjętej decyzji. W tym celu dbamy o szeroki asortyment, wysoką jakość i atrakcyjne ceny.