• NÓŻ DO RZUCANIA RZUTKA PARACORD + POKROWIEC
  • NÓŻ DO RZUCANIA RZUTKA PARACORD + POKROWIEC

NÓŻ DO RZUCANIA RZUTKA PARACORD + POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 9,75 zł
NÓŻ DO RZUCANIA RZUTKA PARACORD + POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż do rzucania wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo wygodne. Nauka korzystania z tego typu broni potrafi być bardzo absorbującym zajęciem, jednak aby odpowiednio doskonalić swoje możliwości, konieczne jest wykorzystanie właściwej rzutki wojskowej. Produkt dostępny w szerokiej ofercie naszego sklepu jest najlepszym przykładem takiego noża. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim doskonałe proporcje, jeśli chodzi o długość oraz szerokość ostrza. Oprócz przemyślanego projektu tego elementu ważna jest także obecność praktycznej rączki, która dzięki wyprofilowaniu zdobywa szerokie uznanie użytkowników, czego najlepsze potwierdzenie stanowi ilość pozytywnych opinii.</p> <p>Dodatkowo cała rękojeść opleciona jest praktycznym sznurkiem, co sprawia, że nie ma mowy o niekontrolowanym wysunięciu się broni z ręki. Nóż Paracord dzięki swojemu przygotowaniu pod względem technicznym stanowi świetny wybór zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tą aktywnością. Rzucanie nożami jest bezpieczne jedynie przy wykorzystaniu bezpiecznych akcesoriów, dlatego to nie cena produktu stanowi w tym przypadku najważniejszy aspekt, ale jego wysoka jakość.</p> <h2>Nóż do rzucania Paracord w szerokiej ofercie naszego sklepu </h2> <p>Nóż Paracord nie bez powodu jest tak doskonale znany wszystkim zainteresowanym tematyką rzucania tą bronią. Ostrze w typie dagger posiada odpowiednią ostrość, dlatego nie ma problemu z wbijaniem się w podłoże. Do produktu dostępnego w naszym sklepie dołączony został praktyczny pokrowiec. Dzięki jego obecności przenoszenie noża do rzucania z miejsca na miejsce jest jeszcze prostsze, a przede wszystkim bezpieczne. Pokrowiec wykonany został z wytrzymałej kodury, dlatego nie ma obaw o jego uszkodzenie. Dodatkowo zwiększono użyteczność pokrowca przez dodatek praktycznych pasków na klamerki - rzutka może być więc umieszczona w dowolnym miejscu i być dostępna do użycia w dowolnym momencie.</p>

Nóż do rzucania, rzutka paracord

Dane techniczne:

  • długość całkowita 22 cm
  • długość ostrza 10,5 cm
  • szerokość ostrza 2,9 cm
  • waga 82 g
  • waga w pokrowcu 94 g
  • ostrze typu dagger
  • rękojeść opleciona grubym sznurkiem
  • pokrowiec z paskami

W zestawie wytrzymały pokrowiec z kodury z dwoma paskami na klamerki.

Ilość

Nóż do rzucania wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo wygodne. Nauka korzystania z tego typu broni potrafi być bardzo absorbującym zajęciem, jednak aby odpowiednio doskonalić swoje możliwości, konieczne jest wykorzystanie właściwej rzutki wojskowej. Produkt dostępny w szerokiej ofercie naszego sklepu jest najlepszym przykładem takiego noża. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim doskonałe proporcje, jeśli chodzi o długość oraz szerokość ostrza. Oprócz przemyślanego projektu tego elementu ważna jest także obecność praktycznej rączki, która dzięki wyprofilowaniu zdobywa szerokie uznanie użytkowników, czego najlepsze potwierdzenie stanowi ilość pozytywnych opinii.

Dodatkowo cała rękojeść opleciona jest praktycznym sznurkiem, co sprawia, że nie ma mowy o niekontrolowanym wysunięciu się broni z ręki. Nóż Paracord dzięki swojemu przygotowaniu pod względem technicznym stanowi świetny wybór zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tą aktywnością. Rzucanie nożami jest bezpieczne jedynie przy wykorzystaniu bezpiecznych akcesoriów, dlatego to nie cena produktu stanowi w tym przypadku najważniejszy aspekt, ale jego wysoka jakość.

Nóż do rzucania Paracord w szerokiej ofercie naszego sklepu 

Nóż Paracord nie bez powodu jest tak doskonale znany wszystkim zainteresowanym tematyką rzucania tą bronią. Ostrze w typie dagger posiada odpowiednią ostrość, dlatego nie ma problemu z wbijaniem się w podłoże. Do produktu dostępnego w naszym sklepie dołączony został praktyczny pokrowiec. Dzięki jego obecności przenoszenie noża do rzucania z miejsca na miejsce jest jeszcze prostsze, a przede wszystkim bezpieczne. Pokrowiec wykonany został z wytrzymałej kodury, dlatego nie ma obaw o jego uszkodzenie. Dodatkowo zwiększono użyteczność pokrowca przez dodatek praktycznych pasków na klamerki - rzutka może być więc umieszczona w dowolnym miejscu i być dostępna do użycia w dowolnym momencie.