NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG

2021-05-21
Cena: 23,57 zł
NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż motylkowy balisong nawiązuje do swojego prototypu nie tylko nazwą, ale także budową. Na samym początku podobne noże wykorzystywane były przez rdzennych mieszkańców Filipin do wykonywania codziennych prac. W miarę upływu lat rosła jednak popularność takiej broni we wschodnich sztukach walki. Obecnie nóż motylkowy treningowy balisong z powodzeniem może być wykorzystywany w ramach ćwiczeń. Sprzyja temu jego budowa, a w szczególności charakterystyczne wykończenie rękojeści. Doskonale leży ona  w dłoni, tym samym zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie treningów. Nóż motylkowy do ćwiczeń bez zarzutu sprawdza się podczas działań w terenie - jego kolorystyka została utrzymana w klimatach dobrze znanego kamuflażu leśnego. </p> <h2>Nóż motylkowy treningowy balisong - zalety i zastosowanie </h2> <p>Wojskowa kolorystyka noża motylkowego balisong popularnej marki Kandar wskazuje na sposób jego zastosowania. Ten typ broni posiada fałszywe ostrze, które zwiększa właściwości penetrujące. Cały nóż można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, nie przejmując się jego rozmiarami. Jest to nóż składany, dlatego po złożeniu zdecydowanie nie zajmuje on zbyt dużo miejsca. Produkt wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440, która zapewnia pełną wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie te zalety wpływają na to, jak szeroko można korzystać z noża motylkowego do ćwiczeń w typie balisong. </p> <p></p>

Nóż motylkowy balisong ostry.

Fałszywe ostrze zwiększa właściwości penetrujące. Kamuflaż leśny nadaje mu wojskowego charakteru

Cechy produktu:

  • Długość ostrza: 10,5 cm
  • Dugość po złożeniu: 13 cm
  • Długość po rozłożeniu: 22,5 cm
  • Grubość ostrza: 2,5mm
  • Szerokość ostrza: 16mm
  • Stal: Nierdzewna 440
  • Waga: około 280g
  • Producent: KANDAR
Ilość

Nóż motylkowy balisong nawiązuje do swojego prototypu nie tylko nazwą, ale także budową. Na samym początku podobne noże wykorzystywane były przez rdzennych mieszkańców Filipin do wykonywania codziennych prac. W miarę upływu lat rosła jednak popularność takiej broni we wschodnich sztukach walki. Obecnie nóż motylkowy treningowy balisong z powodzeniem może być wykorzystywany w ramach ćwiczeń. Sprzyja temu jego budowa, a w szczególności charakterystyczne wykończenie rękojeści. Doskonale leży ona  w dłoni, tym samym zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie treningów. Nóż motylkowy do ćwiczeń bez zarzutu sprawdza się podczas działań w terenie - jego kolorystyka została utrzymana w klimatach dobrze znanego kamuflażu leśnego. 

Nóż motylkowy treningowy balisong - zalety i zastosowanie 

Wojskowa kolorystyka noża motylkowego balisong popularnej marki Kandar wskazuje na sposób jego zastosowania. Ten typ broni posiada fałszywe ostrze, które zwiększa właściwości penetrujące. Cały nóż można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, nie przejmując się jego rozmiarami. Jest to nóż składany, dlatego po złożeniu zdecydowanie nie zajmuje on zbyt dużo miejsca. Produkt wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440, która zapewnia pełną wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie te zalety wpływają na to, jak szeroko można korzystać z noża motylkowego do ćwiczeń w typie balisong.