• NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG
 • NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG
 • NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG
 • NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG

NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG

2021-05-21
Cena: 23,57 zł
NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY ostry BALISONG - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż motylkowy balisong nawiązuje do swojego prototypu nie tylko nazwą, ale także budową. Na samym początku podobne noże wykorzystywane były przez rdzennych mieszkańców Filipin do wykonywania codziennych prac. W miarę upływu lat rosła jednak popularność takiej broni we wschodnich sztukach walki. Obecnie nóż motylkowy treningowy balisong z powodzeniem może być wykorzystywany w ramach ćwiczeń. Sprzyja temu jego budowa, a w szczególności charakterystyczne wykończenie rękojeści. Doskonale leży ona  w dłoni, tym samym zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie treningów. Nóż motylkowy do ćwiczeń bez zarzutu sprawdza się podczas działań w terenie - jego kolorystyka została utrzymana w klimatach dobrze znanego kamuflażu leśnego. </p> <h2>Nóż motylkowy treningowy balisong - zalety i zastosowanie </h2> <p>Wojskowa kolorystyka noża motylkowego balisong popularnej marki Kandar wskazuje na sposób jego zastosowania. Ten typ broni posiada fałszywe ostrze, które zwiększa właściwości penetrujące. Cały nóż można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, nie przejmując się jego rozmiarami. Jest to nóż składany, dlatego po złożeniu zdecydowanie nie zajmuje on zbyt dużo miejsca. Produkt wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440, która zapewnia pełną wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie te zalety wpływają na to, jak szeroko można korzystać z noża motylkowego do ćwiczeń w typie balisong. </p> <p></p>

Nóż motylkowy balisong ostry.

Fałszywe ostrze zwiększa właściwości penetrujące. Kamuflaż leśny nadaje mu wojskowego charakteru

Cechy produktu:

 • Długość ostrza: 10,5 cm
 • Dugość po złożeniu: 13 cm
 • Długość po rozłożeniu: 22,5 cm
 • Grubość ostrza: 2,5mm
 • Szerokość ostrza: 16mm
 • Stal: Nierdzewna 440
 • Waga: około 280g
 • Producent: KANDAR
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nóż motylkowy balisong nawiązuje do swojego prototypu nie tylko nazwą, ale także budową. Na samym początku podobne noże wykorzystywane były przez rdzennych mieszkańców Filipin do wykonywania codziennych prac. W miarę upływu lat rosła jednak popularność takiej broni we wschodnich sztukach walki. Obecnie nóż motylkowy treningowy balisong z powodzeniem może być wykorzystywany w ramach ćwiczeń. Sprzyja temu jego budowa, a w szczególności charakterystyczne wykończenie rękojeści. Doskonale leży ona  w dłoni, tym samym zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie treningów. Nóż motylkowy do ćwiczeń bez zarzutu sprawdza się podczas działań w terenie - jego kolorystyka została utrzymana w klimatach dobrze znanego kamuflażu leśnego. 

Nóż motylkowy treningowy balisong - zalety i zastosowanie 

Wojskowa kolorystyka noża motylkowego balisong popularnej marki Kandar wskazuje na sposób jego zastosowania. Ten typ broni posiada fałszywe ostrze, które zwiększa właściwości penetrujące. Cały nóż można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, nie przejmując się jego rozmiarami. Jest to nóż składany, dlatego po złożeniu zdecydowanie nie zajmuje on zbyt dużo miejsca. Produkt wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440, która zapewnia pełną wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie te zalety wpływają na to, jak szeroko można korzystać z noża motylkowego do ćwiczeń w typie balisong.