• Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR
 • Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR
 • Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR

Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR

2021-05-21
Cena: 30,81 zł
Nóż butterfly motylek motylkowy balisong KANDAR - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż motylkowy Kandar to popularny element treningowy, na całym świecie znany również pod nazwą balisong. Specjaliści doceniają jego praktyczną budowę, pozwalającą na swobodne operowanie ostrzami nawet w najtrudniejszych warunkach. Nóż motylkowy do ćwiczeń dostępny jest w modelu składanym, jak wskazuje sama nazwa. Został on wykonany z wysokiej jakości stali próby 440, zapewniającej bardzo dużą wytrzymałość praktycznie w każdych warunkach. Maskowaniu korzystania z noża sprzyja print kamuflażu w czaszki, umieszczony nie tylko na rękojeści, ale również samej głowni. Dostosowane wymiary każdej z części sprawiają, że nóż motylkowy treningowy Kandar pewnie leży w dłoni, zapobiegając niekontrolowanemu przesuwaniu się. </p> <h2>Nóż motylkowy treningowy Kandar - idealny do ćwiczeń </h2> <p>Historia popularnego balisonga jest niezwykle ciekawa. Pierwsze modele tej kategorii pojawiły się na Filipinach, gdzie rdzenni mieszkańcy korzystali z nich jako narzędzi służących do wykonywania codziennych prac. Dzisiaj odświeżona wersja noża motylkowego Kandar nawiązuje swoją budową do pierwszych prototypów, jednak jego zastosowanie jest zupełnie inne. Obecnie takie modele są wykorzystywane w praktyce nie tylko we wschodnich sztukach walki, ale również do różnorodnych treningów fizycznych. Nóż waży zaledwie 175 g, jest zatem poręczny i lekki - można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i w wybranym miejscu prowadzić trening w terenie. </p> <p></p>

Nóż motylkowy, w wielu miejscach na świecie znany powszechnie jako balisong. Pierwsze balisongi pochodziły z Filipin, gdzie służyły rdzennym mieszkańcom jako narzędzia w codziennych pracach. Nieco później zaczęły być wykorzystywane także we wschodnich sztukach walki.

Dane techniczne:

 • Budowa – nóż składany (motylek)
 • Stal – 440
 • Kolor rękojeści oraz głowni- kamuflaż w czaszki
 • Długość całkowita – 230 mm
 • Długość głowni – 105 mm
 • Szerokość głowni – 18 mm
 • Grubość głowni – 4 mm
 • Długość w pozycji złożonej – 135 mm
 • Waga: 175 g
 • Rękojeść – metal
Ilość

Nóż motylkowy Kandar to popularny element treningowy, na całym świecie znany również pod nazwą balisong. Specjaliści doceniają jego praktyczną budowę, pozwalającą na swobodne operowanie ostrzami nawet w najtrudniejszych warunkach. Nóż motylkowy do ćwiczeń dostępny jest w modelu składanym, jak wskazuje sama nazwa. Został on wykonany z wysokiej jakości stali próby 440, zapewniającej bardzo dużą wytrzymałość praktycznie w każdych warunkach. Maskowaniu korzystania z noża sprzyja print kamuflażu w czaszki, umieszczony nie tylko na rękojeści, ale również samej głowni. Dostosowane wymiary każdej z części sprawiają, że nóż motylkowy treningowy Kandar pewnie leży w dłoni, zapobiegając niekontrolowanemu przesuwaniu się. 

Nóż motylkowy treningowy Kandar - idealny do ćwiczeń 

Historia popularnego balisonga jest niezwykle ciekawa. Pierwsze modele tej kategorii pojawiły się na Filipinach, gdzie rdzenni mieszkańcy korzystali z nich jako narzędzi służących do wykonywania codziennych prac. Dzisiaj odświeżona wersja noża motylkowego Kandar nawiązuje swoją budową do pierwszych prototypów, jednak jego zastosowanie jest zupełnie inne. Obecnie takie modele są wykorzystywane w praktyce nie tylko we wschodnich sztukach walki, ale również do różnorodnych treningów fizycznych. Nóż waży zaledwie 175 g, jest zatem poręczny i lekki - można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i w wybranym miejscu prowadzić trening w terenie.