• Kandar Maczeta 44cm czarna Kukri + pokrowiec
  • Kandar Maczeta 44cm czarna Kukri + pokrowiec
  • Kandar Maczeta 44cm czarna Kukri + pokrowiec

Kandar Maczeta 44cm czarna Kukri + pokrowiec

2021-05-21
Cena: 43,09 zł
Kandar Maczeta 44cm czarna Kukri + pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Maczeta Kandar to solidnie wykonany produkt, który mimo skojarzenia z bronią, służy jako przydatne narzędzie do wykonywania różnego rodzaju prac. Karczownik świetnie sprawdza się jako akcesorium do usuwania zarośli w trakcie wyprawy survivalowej lub roślinności, która nie powinna znajdować się w ogrodzie. Dostępna w naszym sklepie maczeta wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje rękojeść. Tworzywo sztuczne idealnie leży w dłoni, zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie pracy. W atrakcyjnej cenie można więc zyskać nie tylko estetycznie prezentujący się element, ale także przydatne narzędzie do pracy, które jest w pełni bezpieczne.</p> <h2>Najlepsza maczeta w sklepie Extremewear</h2> <p>Maczeta - nóż to idealna propozycja dla każdego, kto interesuje się przydatnymi narzędziami, nawiązującymi tematyką do militariów. Pozytywne opinie klientów wskazują na funkcjonalność, a także lekkość produktu. Maczeta karczownik dostępna jest w naszym sklepie w połączeniu z funkcjonalną materiałową pochewką na ostrze.</p>

Przyzwoita i bardzo ostra maczeta Kandar z materiałową pochewką na ostrze.

Idealne narzędzie do wycinania zbędnej roślinności lub prac w ogrodzie.

  • czarne pokrycie antyrefleksyjne
  • rękojeść: tworzywo sztuczne
  • długość głowni: 310 mm
  • długość całkowita: 440 mm
  • grubość głowni: 3,5 mm
  • waga: 420 gramów
Ilość

Maczeta Kandar to solidnie wykonany produkt, który mimo skojarzenia z bronią, służy jako przydatne narzędzie do wykonywania różnego rodzaju prac. Karczownik świetnie sprawdza się jako akcesorium do usuwania zarośli w trakcie wyprawy survivalowej lub roślinności, która nie powinna znajdować się w ogrodzie. Dostępna w naszym sklepie maczeta wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje rękojeść. Tworzywo sztuczne idealnie leży w dłoni, zapobiegając niekontrolowanym przesunięciom w trakcie pracy. W atrakcyjnej cenie można więc zyskać nie tylko estetycznie prezentujący się element, ale także przydatne narzędzie do pracy, które jest w pełni bezpieczne.

Najlepsza maczeta w sklepie Extremewear

Maczeta - nóż to idealna propozycja dla każdego, kto interesuje się przydatnymi narzędziami, nawiązującymi tematyką do militariów. Pozytywne opinie klientów wskazują na funkcjonalność, a także lekkość produktu. Maczeta karczownik dostępna jest w naszym sklepie w połączeniu z funkcjonalną materiałową pochewką na ostrze.