• Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive MOCNE I WYTRZYMAŁE
  • Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive MOCNE I WYTRZYMAŁE
  • Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive MOCNE I WYTRZYMAŁE

Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive MOCNE I WYTRZYMAŁE

2021-05-21
Cena: 96,75 zł
Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive MOCNE I WYTRZYMAŁE - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2 style="line-height:1.3;font-size:24px;font-family:'Open Sans', sans-serif;">Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive (08524B)</h2> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Ponczo przeciwdeszczowe firmy MFH w kolorze oliwkowym. Wykonane zostało z wytrzymałego poliestru dodatkowo wzmocnionego włóknem RipStop. Idealnie sprawdzi się podczas biwaku lub pieszej wędrówki.</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Luźny, <b>obszerny krój pozwala zakładać je na każdy typ odzieży i nakrycie głowy</b>, także wówczas, gdy nosimy plecak bądź inny ekwipunek. Napy pozwalają na zapięcie po bokach, co zwiększa ochronę przed deszczem i wiatrem.</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Specjalne oczka umożliwiają <b>zastosowanie poncza jako tarp - płachtę biwakową.</b> Kaptur z regulacją chroni głowę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Worek transportowy ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Złożone ponczo zajmuje niewiele miejsca i z łatwością zmieści się do plecaka lub mniejszej torby.</p> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Dane techniczne</b></p> <ul style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"> <li>Materiał: 100% poliester RipStop</li> <li>Rozmiar uniwersalny</li> <li>Wymiary po rozłożeniu: 144 x 223 cm</li> <li>Kolor: olive</li> </ul> <p style="font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Producent: <b>MFH, Niemcy</b></p>

Poncho MFH RIPSTOP OD Green 144X223cm 08524B

Poncho MFH RIPSTOP OD Green 144X223cm 08524B - wykonane z wytrzymałego poliestru. Może zostać zastosowane do budowy namiotu, jako wodoodporny pokrowiec na śpiwór, izolacja od podłoża lub do maskowania. Kaptur wyposażony został w sznurkowy ściągacz. Duża zaleta peleryny to niewielka waga i małe wymiary po złożeniu. Peleryna sprawdzi się w warunkach polowych, ale również na co dzień podczas deszczu. Dzięki materiałowi z jakiego jest wykonana można ją z łatwością złożyć tak, aby nie zajmowała dużo miejsca.

Kolor: Green

Ilość

Ponczo MFH Max Fuchs RipStop Olive (08524B)

Ponczo przeciwdeszczowe firmy MFH w kolorze oliwkowym. Wykonane zostało z wytrzymałego poliestru dodatkowo wzmocnionego włóknem RipStop. Idealnie sprawdzi się podczas biwaku lub pieszej wędrówki.

Luźny, obszerny krój pozwala zakładać je na każdy typ odzieży i nakrycie głowy, także wówczas, gdy nosimy plecak bądź inny ekwipunek. Napy pozwalają na zapięcie po bokach, co zwiększa ochronę przed deszczem i wiatrem.

Specjalne oczka umożliwiają zastosowanie poncza jako tarp - płachtę biwakową. Kaptur z regulacją chroni głowę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Worek transportowy ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Złożone ponczo zajmuje niewiele miejsca i z łatwością zmieści się do plecaka lub mniejszej torby.

Dane techniczne

  • Materiał: 100% poliester RipStop
  • Rozmiar uniwersalny
  • Wymiary po rozłożeniu: 144 x 223 cm
  • Kolor: olive

Producent: MFH, Niemcy