• Nowy
  • BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH
  • BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH
  • BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH
  • BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH
  • BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH

BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH

2021-05-21
Cena: 113,81 zł
BLUZA Z KAPTUREM - K9 THUNDER TECH - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/TABELA%20ROZMIAR%C3%93W_0001_Vector%20Smart%20Object.jpg" alt="TABELA ROZMIARÓW" width="1200" height="670" /></p> <h2>Wysokiej jakości bawełniana bluza z kapturem z motywem HAUBICY SAMOBIEŻNEJ K9-THUNDER</h2> <p>Weź kontrolę nad swoim stylem z naszą bluzą K-9 Thunder ! Czy pragniesz wyrazić swój duch wojownika i mocny charakter? Teraz masz szansę to zrobić, wkładając naszą bluzę z motywem haubicy samobieżnej K-9 Thunder. To nie jest zwykła bluza. To manifestacja potęgi, determinacji i niezłomności. <span style="color:#374151;font-family:'Söhne', 'ui-sans-serif', 'system-ui', '-apple-system', 'Segoe UI', Roboto, Ubuntu, Cantarell, 'Noto Sans', sans-serif, 'Helvetica Neue', Arial, 'Apple Color Emoji', 'Segoe UI Emoji', 'Segoe UI Symbol', 'Noto Color Emoji';font-size:16px;">Nasza bluza została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl. Wyraź swoją pasję do wojskowych innowacji poprzez noszenie tej wyjątkowej bluzy, która nie tylko przyciąga uwagę, ale również inspiruje innych.</span></p> <h2>Bluza K9-THUNDER 2 - jakość i cena</h2> <p style="font-size:11px;font-weight:400;">Przygotuj się na oszałamiający poziom jakości i bezkonkurencyjną cenę, jaką mamy dla Ciebie.</p> <p style="font-size:11px;font-weight:400;">Wykonana z najwyższej jakości bawełny ( 280g/m2 ), nasza bluza gwarantuje niezrównany komfort i trwałość. Przyjemna dla ciała tkanina zapewnia uczucie absolutnego komfortu na Twojej skórze.</p> <p style="font-size:11px;font-weight:400;">Nasze bluzy to prawdziwy produkt premium i wyróżniają się nie tylko jakością, ale także starannie dopracowanym krojem. Prosty, elegancki design sprawia, że są idealne dla każdego kto ceni sobie komfort i wygodę. Bez względu na okazję, ta bluza będzie Cię wyróżniać swoim wyrafinowanym wyglądem.</p> <p style="font-size:11px;font-weight:400;">Nasz produkt mimo wyjątkowej jakości, jest dostępny w niezwykle przystępnej cenie. Wierzymy, że doskonała jakość nie musi oznaczać wysokich kosztów, dlatego chcemy zapewnić Ci poczucie obcowania z produktem naprawdę wysokiej klasy, który jest dostępny dla każdego.</p> <p style="font-size:11px;font-weight:400;">Nie przegap okazji i sięgnij po naszą bluzę już dziś! Przekonaj się sam, dlaczego nasza marka zdobyła uznanie setek zadowolonych klientów. To nie tylko inwestycja w odzież, to inwestycja w styl, wygodę i pewność siebie, które przetrwają próbę czasu.</p>

Męska bluza z kapturem K9 THUNDER TECH


-Wykonana w 80% z gładkiej bawełny ring-spun, w 20% z poliestru (trójwarstwowa tkanina).
-Szeroki, płaski sznurek w kolorze bluzy.
-Kieszeń typu kangurka.
-Nowoczesny, prosty krój, szwy boczne.
-Przy mankietach i w pasie ściągacz.
-Wzdłuż karku taśma wzmacniająca.
-Dostęp do urządzenia MP3 i słuchawek dousznych.

Rozmiar
Kolor
Ilość

TABELA ROZMIARÓW

Wysokiej jakości bawełniana bluza z kapturem z motywem HAUBICY SAMOBIEŻNEJ K9-THUNDER

Weź kontrolę nad swoim stylem z naszą bluzą K-9 Thunder ! Czy pragniesz wyrazić swój duch wojownika i mocny charakter? Teraz masz szansę to zrobić, wkładając naszą bluzę z motywem haubicy samobieżnej K-9 Thunder. To nie jest zwykła bluza. To manifestacja potęgi, determinacji i niezłomności. Nasza bluza została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl. Wyraź swoją pasję do wojskowych innowacji poprzez noszenie tej wyjątkowej bluzy, która nie tylko przyciąga uwagę, ale również inspiruje innych.

Bluza K9-THUNDER 2 - jakość i cena

Przygotuj się na oszałamiający poziom jakości i bezkonkurencyjną cenę, jaką mamy dla Ciebie.

Wykonana z najwyższej jakości bawełny ( 280g/m2 ), nasza bluza gwarantuje niezrównany komfort i trwałość. Przyjemna dla ciała tkanina zapewnia uczucie absolutnego komfortu na Twojej skórze.

Nasze bluzy to prawdziwy produkt premium i wyróżniają się nie tylko jakością, ale także starannie dopracowanym krojem. Prosty, elegancki design sprawia, że są idealne dla każdego kto ceni sobie komfort i wygodę. Bez względu na okazję, ta bluza będzie Cię wyróżniać swoim wyrafinowanym wyglądem.

Nasz produkt mimo wyjątkowej jakości, jest dostępny w niezwykle przystępnej cenie. Wierzymy, że doskonała jakość nie musi oznaczać wysokich kosztów, dlatego chcemy zapewnić Ci poczucie obcowania z produktem naprawdę wysokiej klasy, który jest dostępny dla każdego.

Nie przegap okazji i sięgnij po naszą bluzę już dziś! Przekonaj się sam, dlaczego nasza marka zdobyła uznanie setek zadowolonych klientów. To nie tylko inwestycja w odzież, to inwestycja w styl, wygodę i pewność siebie, które przetrwają próbę czasu.