• PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc

PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc

2021-05-21
Cena: 40,64 zł
PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Odpowiednie wyposażenie podczas akcji wojskowych, gier survivalowych czy innych zadań w terenie - jest podstawą skuteczności i sukcesu. Warto więc kupować produkty sprawdzone, które cechują się wysoką jakością wykonania, a ponadto sprawdzą się w różnych warunkach. Prezentujemy miękki pas taktyczny wojskowe, który jest wyjątkowo uniwersalny i przystosowany do trudnych warunków. </p> <p></p> <h2>Pas taktyczny wojskowy - sklep internetowy</h2> <p>Nasz sklep ma przyjemność zaprezentować nowoczesny pas taktyczny wojskowy, który wykonano z miękkiego materiału. Jest jednak bardzo wytrzymały i odporny na rozprężenie czy uszkodzenia mechaniczne. Ma zielony kolor, co może mieć znaczenie przy zbieraniu reszty ekwipunku. Produkt wyposażono w klamrę z włókna o wysokiej wytrzymałości. Na zewnątrz produktu znajdują się szlufki do mocowania akcesoriów (np. wody, noża, amunicji). </p> <p></p> <h2>Taktyczny pas wojskowy - miękki </h2> <p>Prezentowany pas taktyczny wojskowy jest uniwersalny pod kątem rozmiaru, ponieważ ze względu na regulację może się rozszerzać do 120 cm. Dla łatwiejszego noszenia, wewnątrz pas posiada rzep. Produkt nie jest wyposażony w żadne dodatkowe elementy metalowe, dzięki czemu nie trzeba go ściągać przechodząc przez bramki wykrywające metal. </p> <p></p> <h2>Pas taktyczny wojskowy MOLLE</h2> <p>Produkt wyposażono w pętle do modułowego systemu mocowania MOLLE.</p> <p></p> <p>Parametry produktu:</p> <p>wytrzymałe włókno</p> <p>szerokość: 5 cm</p> <p>rozmiar: uniwersalny (regulacja do 120 cm)</p> <p>mocowanie akcesoriów w systemie MOLLE</p> <p>zewnętrzne szlufki do kotwiczenia sprzętu i akcesoriów</p> <p>kolor: zielony</p> <p></p>

PAS TAKTYCZNY, WOJSKOWY OLIV

  • MIĘKKI WOJSKOWY PAS TAKTYCZNY
  • Model pasa do wielokrotnego użytku wyposażony w pętle do modułowego wojskowego systemu mocowania typu MOLLE
  • KLAMRA Z WŁÓKNA O WYSOKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI
  • Z zewnątrz szlufki do KOTWICZENIA SPRZĘTU, KIESZENIE I WIESZAKI
  • WNĘTRZE NA RZEPY- MIĘKKI
  • PODWÓJNA KONSTRUKCJA
  • Nie trzeba zdejmować przy przechodzeniu przez bramki z wykrywaczem metalu
  • ROZMIAR: JEDEN ROZMIAR REGULOWANY do 120cm
  • WYSOKOŚĆ PASKA: 5 CM
Ilość

Odpowiednie wyposażenie podczas akcji wojskowych, gier survivalowych czy innych zadań w terenie - jest podstawą skuteczności i sukcesu. Warto więc kupować produkty sprawdzone, które cechują się wysoką jakością wykonania, a ponadto sprawdzą się w różnych warunkach. Prezentujemy miękki pas taktyczny wojskowe, który jest wyjątkowo uniwersalny i przystosowany do trudnych warunków. 

Pas taktyczny wojskowy - sklep internetowy

Nasz sklep ma przyjemność zaprezentować nowoczesny pas taktyczny wojskowy, który wykonano z miękkiego materiału. Jest jednak bardzo wytrzymały i odporny na rozprężenie czy uszkodzenia mechaniczne. Ma zielony kolor, co może mieć znaczenie przy zbieraniu reszty ekwipunku. Produkt wyposażono w klamrę z włókna o wysokiej wytrzymałości. Na zewnątrz produktu znajdują się szlufki do mocowania akcesoriów (np. wody, noża, amunicji). 

Taktyczny pas wojskowy - miękki 

Prezentowany pas taktyczny wojskowy jest uniwersalny pod kątem rozmiaru, ponieważ ze względu na regulację może się rozszerzać do 120 cm. Dla łatwiejszego noszenia, wewnątrz pas posiada rzep. Produkt nie jest wyposażony w żadne dodatkowe elementy metalowe, dzięki czemu nie trzeba go ściągać przechodząc przez bramki wykrywające metal. 

Pas taktyczny wojskowy MOLLE

Produkt wyposażono w pętle do modułowego systemu mocowania MOLLE.

Parametry produktu:

wytrzymałe włókno

szerokość: 5 cm

rozmiar: uniwersalny (regulacja do 120 cm)

mocowanie akcesoriów w systemie MOLLE

zewnętrzne szlufki do kotwiczenia sprzętu i akcesoriów

kolor: zielony