• PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc czarny

PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc czarny

2021-05-21
Cena: 48,77 zł
PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY MOLLE 101inc czarny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Chcąc zadbać o swój komfort podczas gier survivalowych, misji taktycznych czy wojskowych, warto postawić na odpowiednie akcesoria i wyposażenie, dzięki którym wykonywanie różnych działań będzie z jednej strony prostsze, a z drugiej wygodne. Istnieje wiele rozwiązań w tym zakresie, jednak na szczególną uwagę zasługuje pas taktyczny wojskowy. Czarny kolor jest uniwersalny, choć szczególnie poleca się go do czarnych uniformów. </p> <p></p> <h2>Pas taktyczny wojskowy MOLLE </h2> <p></p> <p>Co istotne, jest to pas taktyczny wojskowy, który przystosowano do montażu MOLLE (modułowego wojskowego sposobu mocowania akcesoriów), dzięki czemu przenoszenie potrzebnych akcesoriów będzie jeszcze prostsze. Sprzyjają temu szlufki na zewnątrz produktów, do których można przymocować różne rzeczy. Wewnątrz pasa taktycznego umieszczono miękki rzep. co ułatwia noszenie i mocowanie. </p> <p></p> <p>Pas został wykonany z bardzo dobrych materiałów. Tkanina użyta w produkcji jest odporna na rozdarcie oraz duże naprężenie, ponadto klamrę stworzono z włókna o wysokiej wytrzymałości, dlatego prezentowany pas taktyczny wojskowy MOLLE sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Rozmiar produktu jest uniwersalny, ponieważ można go regulować - maksymalnie do 12 centymetrów.  Zapraszamy do zakupów.</p> <p></p> <h2>Parametry produktu:</h2> <p>wytrzymałe włókno</p> <p>szerokość: 5 cm</p> <p>rozmiar: uniwersalny (regulacja do 120 cm)</p> <p>mocowanie akcesoriów w systemie MOLLE</p> <p>zewnętrzne szlufki do kotwiczenia sprzętu i akcesoriów</p> <p>kolor: czarny</p> <p></p>

PAS TAKTYCZNY, WOJSKOWY CZARNY

  • MIĘKKI WOJSKOWY PAS TAKTYCZNY
  • Model pasa do wielokrotnego użytku wyposażony w pętle do modułowego wojskowego systemu mocowania typu MOLLE
  • KLAMRA Z WŁÓKNA O WYSOKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI
  • Z zewnątrz szlufki do KOTWICZENIA SPRZĘTU, KIESZENIE I WIESZAKI
  • WNĘTRZE NA RZEPY- MIĘKKI
  • PODWÓJNA KONSTRUKCJA
  • Nie trzeba zdejmować przy przechodzeniu przez bramki z wykrywaczem metalu
  • ROZMIAR: JEDEN ROZMIAR REGULOWANY do 120cm
  • WYSOKOŚĆ PASKA: 5 CM
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Chcąc zadbać o swój komfort podczas gier survivalowych, misji taktycznych czy wojskowych, warto postawić na odpowiednie akcesoria i wyposażenie, dzięki którym wykonywanie różnych działań będzie z jednej strony prostsze, a z drugiej wygodne. Istnieje wiele rozwiązań w tym zakresie, jednak na szczególną uwagę zasługuje pas taktyczny wojskowy. Czarny kolor jest uniwersalny, choć szczególnie poleca się go do czarnych uniformów. 

Pas taktyczny wojskowy MOLLE 

Co istotne, jest to pas taktyczny wojskowy, który przystosowano do montażu MOLLE (modułowego wojskowego sposobu mocowania akcesoriów), dzięki czemu przenoszenie potrzebnych akcesoriów będzie jeszcze prostsze. Sprzyjają temu szlufki na zewnątrz produktów, do których można przymocować różne rzeczy. Wewnątrz pasa taktycznego umieszczono miękki rzep. co ułatwia noszenie i mocowanie. 

Pas został wykonany z bardzo dobrych materiałów. Tkanina użyta w produkcji jest odporna na rozdarcie oraz duże naprężenie, ponadto klamrę stworzono z włókna o wysokiej wytrzymałości, dlatego prezentowany pas taktyczny wojskowy MOLLE sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Rozmiar produktu jest uniwersalny, ponieważ można go regulować - maksymalnie do 12 centymetrów.  Zapraszamy do zakupów.

Parametry produktu:

wytrzymałe włókno

szerokość: 5 cm

rozmiar: uniwersalny (regulacja do 120 cm)

mocowanie akcesoriów w systemie MOLLE

zewnętrzne szlufki do kotwiczenia sprzętu i akcesoriów

kolor: czarny