• NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY KANDAR + POKROWIEC
 • NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY KANDAR + POKROWIEC

NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY KANDAR + POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 36,58 zł
NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY KANDAR + POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">Nie ulega wątpliwości, że najistotniejszymi elementami noża są rękojeść i głownia (potocznie nazywana także ostrzem). Do głowni przynależny jest trzpień, czyli część, do której mocuje się solidną rękojeść. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów noży, które różnią się między sobą pod kątem budowy i sposobu implementacji poszczególnych elementów konstrukcyjnych. </span></span></p> <p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości nóż taktyczny Kandar. Produkt sprawdzi się zarówno w użytku survivalowym, myśliwskim, jak i wojskowym. Posiada budowę typu hidden tang, co oznacza, że trzpień stanowi wąski, solidny pręt, który został poprowadzony niemalże przez całą długość rękojeści. </span></span></p> <h2><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">Nóż wojskowy taktyczny marki Kandar – najważniejsze elementy specyfikacji</span></span></h2> <p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">Nóż wojskowy marki Kandar to odporne na wzmożoną eksploatację narzędzie. Jego trwałość warunkują solidne materiały, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym do stworzenia rękojeści i głowni. Ostrze wykonane jest ze stali 440  o zwiększonej zawartości węgla. Rękojeść została wyprofilowana z gumy, zapewniając pewny chwyt. Producent zadbał także o spory kling, który zwiększa bezpieczeństwo osób korzystających z noża. Do opisywanego noża taktycznego/wojskowego dołączony jest także pokrowiec. </span></span></p> <h2><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">Nóż z pokrowcem Kandar – cena i opinie konsumentów</span></span></h2> <p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;"><span style="font-size:16px;">Nasz sklep zapewnia wysoką jakość produktów, konkurencyjną cenę, a także szybką realizację zamówienia. Pozytywnie opinie wśród konsumentów potwierdzają, że w Extreme Wear dbamy także o ekspresową wysyłkę. W przypadku pytań służymy fachowym poradnictwem.</span></span></p> <p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Bardzo solidny nóż taktyczny w zestawie z pochwą z tworzywa sztucznego. Ząbkowana strona noża dodaje mu charakteru i agresywności. Idealny nóż do survivalu lub wypadku pod namiot za miasto.</span></p>

DANE TECHNICZNE

 • Budowa – hidden tang
 • Stal – 440
 • Długość całkowita – 350 mm
 • Długość głowni – 180 mm
 • Szerokość głowni – 40 mm
 • Grubość głowni – 4  mm
 • Długość rękojeści – 120 mm
 • Rękojeść – guma
 • Waga – 230 g
 • Pochwa – tworzywo sztuczne
Ilość

Nie ulega wątpliwości, że najistotniejszymi elementami noża są rękojeść i głownia (potocznie nazywana także ostrzem). Do głowni przynależny jest trzpień, czyli część, do której mocuje się solidną rękojeść. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów noży, które różnią się między sobą pod kątem budowy i sposobu implementacji poszczególnych elementów konstrukcyjnych. 

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości nóż taktyczny Kandar. Produkt sprawdzi się zarówno w użytku survivalowym, myśliwskim, jak i wojskowym. Posiada budowę typu hidden tang, co oznacza, że trzpień stanowi wąski, solidny pręt, który został poprowadzony niemalże przez całą długość rękojeści. 

Nóż wojskowy taktyczny marki Kandar – najważniejsze elementy specyfikacji

Nóż wojskowy marki Kandar to odporne na wzmożoną eksploatację narzędzie. Jego trwałość warunkują solidne materiały, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym do stworzenia rękojeści i głowni. Ostrze wykonane jest ze stali 440  o zwiększonej zawartości węgla. Rękojeść została wyprofilowana z gumy, zapewniając pewny chwyt. Producent zadbał także o spory kling, który zwiększa bezpieczeństwo osób korzystających z noża. Do opisywanego noża taktycznego/wojskowego dołączony jest także pokrowiec. 

Nóż z pokrowcem Kandar – cena i opinie konsumentów

Nasz sklep zapewnia wysoką jakość produktów, konkurencyjną cenę, a także szybką realizację zamówienia. Pozytywnie opinie wśród konsumentów potwierdzają, że w Extreme Wear dbamy także o ekspresową wysyłkę. W przypadku pytań służymy fachowym poradnictwem.

Bardzo solidny nóż taktyczny w zestawie z pochwą z tworzywa sztucznego. Ząbkowana strona noża dodaje mu charakteru i agresywności. Idealny nóż do survivalu lub wypadku pod namiot za miasto.