Nóż myśliwski Kandar 246
 • Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY
 • Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY
 • Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY
 • Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY

Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY

2021-05-21
Cena: 51,95 zł
Nóż MYŚLIWSKI KANDAR taktyczny BARDZO SOLIDNY - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż myśliwski Kandar to produkt zachwycający jakością, funkcjonalnością i wspaniałą estetyką. Jego rękojeść została wykonana z solidnego drewna, natomiast ostrze wytworzono ze stali 440 cechującej się trwałością i wytrzymałością. Nóż traperski Kandar posiada specjalną blokadę liner lock, zabezpieczającą przed niechcianym zamknięciem ostrza. Doskonale leży on w dłoni, zapewnia wysoki komfort użytkowania i jest bardzo prosty w obsłudze. Został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale, dlatego świetnie się prezentuje, rewelacyjnie spełnia swoje zadania i służy przez długi czas. Nóż taktyczny Kandar jest niezawodny i praktyczny. Sprawdza się on w bardzo wielu sytuacjach, przede wszystkim na polowaniach. Nadaje się również do skórowania i samoobrony w przypadku ataku dzikiej zwierzyny. Dzięki temu, że jest składany, zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu zmieści się w plecaku, torbie czy nawet kieszeni. </p> <h2>Nóż Kandar składany - cena</h2> <p>U nas można kupić dobry nóż myśliwski Kandar w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że nie przepłacasz i otrzymujesz oryginalny produkt pochodzący z zaufanego źródła. Nóż taktyczny Kandar to świetna opcja dla wszystkich osób, które szukają sprzętu o świetnym standardzie, jednak nie chcą wydawać fortuny. Według opinii klientów ten nóż myśliwski spełnia swoje funkcje równie dobrze, co produkty z wyższej półki cenowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym towarze, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. </p> <h2>Nóż Kandar - opinie użytkowników</h2> <p>Nóż traperski Kandar to produkt cieszący się świetnymi opiniami. Kupowany jest zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych myśliwych. Często zamawiany jest on również na prezent. Użytkownicy zaznaczają, że nóż myśliwski Kandar zachwyca solidnością, jakością wykończenia i długą żywotnością. Ponadto nie ślizga się w dłoni, jest wygodny w użyciu i niedrogi. Klienci podkreślają, że jego zakup to naprawdę świetna inwestycja. Nóż Kandar składany jest doceniany nawet przez bardzo wymagających użytkowników.</p> <p></p>

DANE TECHNICZNE

 • Budowa – nóż składany
 • Blokada – liner lock
 • Stal – 440
 • Długość całkowita – 270 mm
 • Długość głowni – 120 mm
 • Szerokość głowni – 34 mm
 • Grubość głowni – 5 mm
 • Długość rękojeści – 150 mm
 • Rękojeść – drewno
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nóż myśliwski Kandar to produkt zachwycający jakością, funkcjonalnością i wspaniałą estetyką. Jego rękojeść została wykonana z solidnego drewna, natomiast ostrze wytworzono ze stali 440 cechującej się trwałością i wytrzymałością. Nóż traperski Kandar posiada specjalną blokadę liner lock, zabezpieczającą przed niechcianym zamknięciem ostrza. Doskonale leży on w dłoni, zapewnia wysoki komfort użytkowania i jest bardzo prosty w obsłudze. Został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale, dlatego świetnie się prezentuje, rewelacyjnie spełnia swoje zadania i służy przez długi czas. Nóż taktyczny Kandar jest niezawodny i praktyczny. Sprawdza się on w bardzo wielu sytuacjach, przede wszystkim na polowaniach. Nadaje się również do skórowania i samoobrony w przypadku ataku dzikiej zwierzyny. Dzięki temu, że jest składany, zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu zmieści się w plecaku, torbie czy nawet kieszeni. 

Nóż Kandar składany - cena

U nas można kupić dobry nóż myśliwski Kandar w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że nie przepłacasz i otrzymujesz oryginalny produkt pochodzący z zaufanego źródła. Nóż taktyczny Kandar to świetna opcja dla wszystkich osób, które szukają sprzętu o świetnym standardzie, jednak nie chcą wydawać fortuny. Według opinii klientów ten nóż myśliwski spełnia swoje funkcje równie dobrze, co produkty z wyższej półki cenowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym towarze, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Nóż Kandar - opinie użytkowników

Nóż traperski Kandar to produkt cieszący się świetnymi opiniami. Kupowany jest zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych myśliwych. Często zamawiany jest on również na prezent. Użytkownicy zaznaczają, że nóż myśliwski Kandar zachwyca solidnością, jakością wykończenia i długą żywotnością. Ponadto nie ślizga się w dłoni, jest wygodny w użyciu i niedrogi. Klienci podkreślają, że jego zakup to naprawdę świetna inwestycja. Nóż Kandar składany jest doceniany nawet przez bardzo wymagających użytkowników.