• Rzutka shuriken gwiazdka rainbow do rzucania
  • Rzutka shuriken gwiazdka rainbow do rzucania

Rzutka shuriken gwiazdka rainbow do rzucania

2021-05-21
Cena: 8,13 zł
Rzutka shuriken gwiazdka rainbow do rzucania - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Gwiazdka do rzucania Shuriken oryginalnie funkcjonowała w użyciu doświadczonych Samurajów. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej również obecnie. Gwiazda do rzucania to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników niestandardowych akcesoriów wykorzystywanych podczas walki. Ostrza akcesorium dostępnego w naszym sklepie są odpowiednio ostre, jak na tego typu broń przystało. Atrakcyjna cena nie jest jedynym atutem tego produktu. Ośmioramienna gwiazdka do rzucania zachwyca nie tylko starannym wykonaniem wszystkich ramion, ale także estetyczna kolorystyką. </p> <h2>Gwiazda do rzucania Shuriken - pozytywne opinie</h2> <p>W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, jeśli chodzi o elementy militarne. Gwiazda do rzucania Shuriken z pewnością jest jedną z najbardziej interesujących - nie tylko ze względu na swoje zastosowanie, ale także przyciągającą wzrok kolorystykę. O wysokiej jakości produktu świadczą również pozytywne opinie naszych zadowolonych z zakupu klientów.</p> <p></p>

Rzutka typu SHURIKEN, 7 ramion w kamuflażu RAINBOW

Dane techniczne:

  • stal: nierdzewna
  • średnica: 100 mm
  • grubość: 3 mm
  • ilość ramion: 7
  • waga: 60 gram
Ilość

Gwiazdka do rzucania Shuriken oryginalnie funkcjonowała w użyciu doświadczonych Samurajów. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej również obecnie. Gwiazda do rzucania to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników niestandardowych akcesoriów wykorzystywanych podczas walki. Ostrza akcesorium dostępnego w naszym sklepie są odpowiednio ostre, jak na tego typu broń przystało. Atrakcyjna cena nie jest jedynym atutem tego produktu. Ośmioramienna gwiazdka do rzucania zachwyca nie tylko starannym wykonaniem wszystkich ramion, ale także estetyczna kolorystyką. 

Gwiazda do rzucania Shuriken - pozytywne opinie

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, jeśli chodzi o elementy militarne. Gwiazda do rzucania Shuriken z pewnością jest jedną z najbardziej interesujących - nie tylko ze względu na swoje zastosowanie, ale także przyciągającą wzrok kolorystykę. O wysokiej jakości produktu świadczą również pozytywne opinie naszych zadowolonych z zakupu klientów.