• Toporek MFH Tomahwk do rzucania + POKROWIEC
 • Toporek MFH Tomahwk do rzucania + POKROWIEC

Toporek MFH Tomahwk do rzucania + POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 64,23 zł
Toporek MFH Tomahwk do rzucania + POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym możesz nabyć bardzo wysokiej jakości toporek wojskowy marki MFH, który doskonale sprawdzi się jako pomoc w warunkach survivalowych i nie tylko. To doskonałe akcesorium może przydać Ci się w lesie, jak i na działce - wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba szybkiego i precyzyjnego przecięcia drewna w konkretnym celu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.</p> <h2>Tomahawk wojskowy - toporek taktyczny wysokiej jakości</h2> <p>Taktyczny toporek dostępny w naszym sklepie wykonano z twardego i odpornego na uszkodzenia stopu stali. Dzięki temu poradzi sobie nawet z twardymi gałęziami czy pieńkami, a także sprawdzi się w sytuacji, kiedy trzeba zapolować na zwierzynę. Dodatkowo w toporku zintegrowano klucz w 4 rozmiarach, który w połączeniu z długą dźwignią pomoże odkręcić nawet bardzo mocno zapieczone śruby.</p> <h2>Dobry toporek do rzucania i nie tylko</h2> <p>Cały topór jest w kolorze czerni, a jedna z jego końcówek może być wykorzystywana jako kilof. Narzędzie ma 42 cm długości całkowitej, natomiast ostrze ma 10 cm długości. Toporek ma bardzo wygodną rączkę, która gwarantuje pewny chwyt. Waga toporka to zaledwie 560 gram, co czyni z niego bardzo dobre podręczne narzędzie. Do kompletu dołączana jest specjalna pochwa, którą można zamocować np. przy pasku i trzymać w niej narzędzie, kiedy nie jest akurat używane.</p> <h2>Topór wojskowy - cena i opinie</h2> <p>Wiele osób, które zdecydowały się na zakup tomahawka wojskowego w naszym sklepie wystawia pozytywne opinie na temat tego produktu zaznaczając w nich, że jest to wysokiej jakości sprzęt, który zdecydowanie wart jest swojej ceny i sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach.</p> <p></p>

Świetny toporek typu tomahawk. Toporki tego typu wykorzystywane były jako broń obuchowa lub miotana. Dzięki idealnemu wyważeniu toporka rzucanie nim do celu to prawdziwa przyjemność.

Jego zaletą jest zintegrowany klucz w 4 rozmiarach, który w połączeniu z długą dźwignią odkręci najbardziej zapieczone śruby.

 • czarny kolor całego toporka
 • ostrze z gładką krawędzią
 • jedna strona może być używana jako kilof
 • klucz w 4 rozmiarach zintegrowany z głowicą tomahawk
 • ryflowana, lekka plastikowa rękojeść z oczkiem mocującym
 • poliestrowa osłona z zatrzaskami
 • mocowanie na rzep i pasek
 • Długość całkowita: ok. 42 cm
 • Ostrze: ca. 10 cm
 • Głowica Tomahawka: ca. 14 cm
 • Waga tomahawka: ok. 560 gramów
 • Waga z pochwą: 610 gramów
Ilość

Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym możesz nabyć bardzo wysokiej jakości toporek wojskowy marki MFH, który doskonale sprawdzi się jako pomoc w warunkach survivalowych i nie tylko. To doskonałe akcesorium może przydać Ci się w lesie, jak i na działce - wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba szybkiego i precyzyjnego przecięcia drewna w konkretnym celu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tomahawk wojskowy - toporek taktyczny wysokiej jakości

Taktyczny toporek dostępny w naszym sklepie wykonano z twardego i odpornego na uszkodzenia stopu stali. Dzięki temu poradzi sobie nawet z twardymi gałęziami czy pieńkami, a także sprawdzi się w sytuacji, kiedy trzeba zapolować na zwierzynę. Dodatkowo w toporku zintegrowano klucz w 4 rozmiarach, który w połączeniu z długą dźwignią pomoże odkręcić nawet bardzo mocno zapieczone śruby.

Dobry toporek do rzucania i nie tylko

Cały topór jest w kolorze czerni, a jedna z jego końcówek może być wykorzystywana jako kilof. Narzędzie ma 42 cm długości całkowitej, natomiast ostrze ma 10 cm długości. Toporek ma bardzo wygodną rączkę, która gwarantuje pewny chwyt. Waga toporka to zaledwie 560 gram, co czyni z niego bardzo dobre podręczne narzędzie. Do kompletu dołączana jest specjalna pochwa, którą można zamocować np. przy pasku i trzymać w niej narzędzie, kiedy nie jest akurat używane.

Topór wojskowy - cena i opinie

Wiele osób, które zdecydowały się na zakup tomahawka wojskowego w naszym sklepie wystawia pozytywne opinie na temat tego produktu zaznaczając w nich, że jest to wysokiej jakości sprzęt, który zdecydowanie wart jest swojej ceny i sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach.