• MACZETA 44cm KANDAR + pokrowiec gratis
  • MACZETA 44cm KANDAR + pokrowiec gratis
  • MACZETA 44cm KANDAR + pokrowiec gratis

MACZETA 44cm KANDAR + pokrowiec gratis

2021-05-21
Cena: 37,39 zł
MACZETA 44cm KANDAR + pokrowiec gratis - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Prezentowana maczeta typu parang jest produktem wysokiej jakości, który sprawdzi się podczas różnego rodzaju zadań. Jest odpowiednim wyposażeniem podczas gier survivalowych i misji taktycznych oraz ćwiczeń militarnych na łonie natury, zwłaszcza w przypadku pokonywania gęstego buszu. Prezentowany model posiada 44 cm długości, a w zestawie dodatkowo znajduje się nylonowy pokrowiec zabezpieczający ostrze na czas przenoszenia. </p> <h2>Maczeta parang - sklep</h2> <p>Maczeta typu parang została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Tworzywo jest odporne na korozję oraz uszkodzenia, dzięki czemu produkt charakteryzuje się niezawodnością i nie zawiedzie nawet w ekstremalnych warunkach. Warto dodać, że czarna powłoka dodatkowo chroni stal, posiada także właściwości odblaskowe, a ponadto nadaje produktowi estetycznego wyglądu. Sprawdzi się podczas cięcia cienkich oraz grubszych gałęzi. Mimo tego jest prosta w użyciu i świetnie sprawdzi się nawet wśród niedoświadczonych użytkowników.</p> <h2>Parang - maczeta dla wymagających</h2> <p>Maczeta posiada ergonomiczny kształt, ponadto w górnej części ostrza znajduje się przydatny otwór. Uchwyt jest ergonomiczny, dzięki czemu produkt stabilnie leży w dłoni. W zestawie znajduje się też pokrowiec dopasowany do rozmiaru oraz kształtu maczety, co stanowi profesjonalne zabezpieczenie na czas transportu. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd, maczeta parang może być dodatkową ozdobą w salonie czy prywatnej wystawie broni białej.</p> <h2>Maczeta parang - cena i opinie</h2> <p>Maczeta parang nieprzypadkowo otrzymuje tyle dobrych opinii - wysokiej jakości stal wolno się tępi, a czarna powłoka dodatkowo zabezpiecza metal. Odblaskowa powłoka produktu zwiększa bezpieczeństwo w terenie, a wygodny uchwyt ułatwia używanie produktu. Mimo tego, cena omawianej maczety nie jest wygórowana, przez co stanowi świetną alternatywę dla innych produktów w swojej kategorii. Zachęcamy do poznania reszty naszej oferty naszego sklepu.</p>

Wytrzymała maczeta typu Parang, która doskonale sprawdzi się podczas karczowania mniejszych drzewek i gałęzi na działce lub też jako narzędzie do przecierania szlaku w gęstych leśnych zaroślach.

Głownię ze stali nierdzewnej pokryto czarną powłoką chroniącą maczetę przed korozją i jednocześnie spełniającą funkcję antyodblaskową.

Dane techniczne

  • Długość głowni: 340 mm
  • Długość całkowita: 490 mm
  • Rękojeść: tworzywo sztuczne
  • Pochwa: nylon
  • Waga: 600 g
  • Producent: MFH, Niemcy
Ilość

Prezentowana maczeta typu parang jest produktem wysokiej jakości, który sprawdzi się podczas różnego rodzaju zadań. Jest odpowiednim wyposażeniem podczas gier survivalowych i misji taktycznych oraz ćwiczeń militarnych na łonie natury, zwłaszcza w przypadku pokonywania gęstego buszu. Prezentowany model posiada 44 cm długości, a w zestawie dodatkowo znajduje się nylonowy pokrowiec zabezpieczający ostrze na czas przenoszenia. 

Maczeta parang - sklep

Maczeta typu parang została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Tworzywo jest odporne na korozję oraz uszkodzenia, dzięki czemu produkt charakteryzuje się niezawodnością i nie zawiedzie nawet w ekstremalnych warunkach. Warto dodać, że czarna powłoka dodatkowo chroni stal, posiada także właściwości odblaskowe, a ponadto nadaje produktowi estetycznego wyglądu. Sprawdzi się podczas cięcia cienkich oraz grubszych gałęzi. Mimo tego jest prosta w użyciu i świetnie sprawdzi się nawet wśród niedoświadczonych użytkowników.

Parang - maczeta dla wymagających

Maczeta posiada ergonomiczny kształt, ponadto w górnej części ostrza znajduje się przydatny otwór. Uchwyt jest ergonomiczny, dzięki czemu produkt stabilnie leży w dłoni. W zestawie znajduje się też pokrowiec dopasowany do rozmiaru oraz kształtu maczety, co stanowi profesjonalne zabezpieczenie na czas transportu. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd, maczeta parang może być dodatkową ozdobą w salonie czy prywatnej wystawie broni białej.

Maczeta parang - cena i opinie

Maczeta parang nieprzypadkowo otrzymuje tyle dobrych opinii - wysokiej jakości stal wolno się tępi, a czarna powłoka dodatkowo zabezpiecza metal. Odblaskowa powłoka produktu zwiększa bezpieczeństwo w terenie, a wygodny uchwyt ułatwia używanie produktu. Mimo tego, cena omawianej maczety nie jest wygórowana, przez co stanowi świetną alternatywę dla innych produktów w swojej kategorii. Zachęcamy do poznania reszty naszej oferty naszego sklepu.