• Toporek Mil-Tec Z NARZĘDZIAMI TOMAHAWK SIEKIERA
 • Toporek Mil-Tec Z NARZĘDZIAMI TOMAHAWK SIEKIERA
 • Toporek Mil-Tec Z NARZĘDZIAMI TOMAHAWK SIEKIERA

Toporek Mil-Tec Z NARZĘDZIAMI TOMAHAWK SIEKIERA

2021-05-21
Cena: 78,85 zł
Toporek Mil-Tec Z NARZĘDZIAMI TOMAHAWK SIEKIERA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Toporek MIL-TEC to wysokiej jakości narzędzie, które w praktyce przydaje się do działań survivalowych. Wielofunkcyjna siekiera może służyć jako cały zestaw niezbędnych narzędzi. Z uwagi na specjalną budowę zastosowaną przez producenta z samej głowicy toporka można korzystać na kilka sposobów. Posiada ona zintegrowany klucz w trzech rozmiarach, zatem nie ma potrzeby zabierania ze sobą dodatkowego zestawu narzędzi. W zestawie znajduje się również hak do ciągnięcia czy rozcinania, co przydaje się przede wszystkim w działaniach o charakterze survivalowym. Toporek Tomhawk dostępny jest w atrakcyjnej cenie, szczególnie pod względem tego, na jak wiele sposobów można go zastosować w praktyce. Stosunkowo niewielka waga (380 g) nie sprawia problemu przy przenoszeniu, zatem siekierę można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. </p> <h2>Toporek MIL-TEC z narzędziami Tomahawk - siekiera i inne akcesoria w cenie jednego produktu </h2> <p>W nietypowych warunkach, w których trzeba zadbać głównie o przetrwanie, liczy się zastosowanie sprawdzonych produktów. Narzędzia powinny być możliwie jak najbardziej kompaktowe, a jednocześnie spełniać szereg funkcji. Toporek MIL-TEC spełnia takie wymagania, czego najlepszym potwierdzeniem jest zbiór pozytywnych opinii na jego temat. Klienci cenią sobie możliwość wygodnego operowania siekierą, która dobrze leży w dłoni i nie przesuwa się. Przemieszczanie się z toporkiem również nie jest szczególnie trudne dzięki dołączonej pochewce - można ją łatwo przymocować do paska. </p> <p></p> <p>Świetny toporek typu tomahawk. Toporki tego typu wykorzystywane były jako broń obuchowa lub miotana. Dzięki idealnemu wyważeniu toporka rzucanie nim do celu to prawdziwa przyjemność.</p> <p>Jego zaletą jest zintegrowany klucz w 3 rozmiarach, który w połączeniu z długą dźwignią odkręci najbardziej zapieczone śruby. Dodatkowo posiada narzędzie do przecinania pasów, linek, które możemy wykorzystać również jako hak do ciągnięcia.</p>

Dane techniczne:

 • Głowica siekiery: stal 3CR13
 • Rękojeść: tworzywo ABS
 • Pochwa: 100% Nylon
 • Długość ostrza: 11,5 cm
 • Długość całkowita: 32,5 cm
 • Waga: 380g
 • - wygodne i bezpieczne do trzymania
 • - rękojeść skręcana na śruby
 • - głowica siekiery ze zintegrowanym kluczem (3 rozmiary)
 • - w tym hak do ciągnięcia/rozcinania
 • - pochewka może być przymocowana do paska
Ilość

Toporek MIL-TEC to wysokiej jakości narzędzie, które w praktyce przydaje się do działań survivalowych. Wielofunkcyjna siekiera może służyć jako cały zestaw niezbędnych narzędzi. Z uwagi na specjalną budowę zastosowaną przez producenta z samej głowicy toporka można korzystać na kilka sposobów. Posiada ona zintegrowany klucz w trzech rozmiarach, zatem nie ma potrzeby zabierania ze sobą dodatkowego zestawu narzędzi. W zestawie znajduje się również hak do ciągnięcia czy rozcinania, co przydaje się przede wszystkim w działaniach o charakterze survivalowym. Toporek Tomhawk dostępny jest w atrakcyjnej cenie, szczególnie pod względem tego, na jak wiele sposobów można go zastosować w praktyce. Stosunkowo niewielka waga (380 g) nie sprawia problemu przy przenoszeniu, zatem siekierę można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. 

Toporek MIL-TEC z narzędziami Tomahawk - siekiera i inne akcesoria w cenie jednego produktu 

W nietypowych warunkach, w których trzeba zadbać głównie o przetrwanie, liczy się zastosowanie sprawdzonych produktów. Narzędzia powinny być możliwie jak najbardziej kompaktowe, a jednocześnie spełniać szereg funkcji. Toporek MIL-TEC spełnia takie wymagania, czego najlepszym potwierdzeniem jest zbiór pozytywnych opinii na jego temat. Klienci cenią sobie możliwość wygodnego operowania siekierą, która dobrze leży w dłoni i nie przesuwa się. Przemieszczanie się z toporkiem również nie jest szczególnie trudne dzięki dołączonej pochewce - można ją łatwo przymocować do paska. 

Świetny toporek typu tomahawk. Toporki tego typu wykorzystywane były jako broń obuchowa lub miotana. Dzięki idealnemu wyważeniu toporka rzucanie nim do celu to prawdziwa przyjemność.

Jego zaletą jest zintegrowany klucz w 3 rozmiarach, który w połączeniu z długą dźwignią odkręci najbardziej zapieczone śruby. Dodatkowo posiada narzędzie do przecinania pasów, linek, które możemy wykorzystać również jako hak do ciągnięcia.