• BANDAŻ IZRALESKI 10CM

BANDAŻ IZRALESKI 10CM

2021-05-21
Cena: 37,03 zł
BANDAŻ IZRALESKI 10CM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Bandaż izraelski - solidność i wytrzymałość</h2> <p>Oferowany przez nas bandaż izraelski 10 cm to niezwykle przydatny produkt przeznaczony do starannego tamowania krwi. Dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów akcesorium nie tylko jest wytrzymałe, ale również nie przywiera do ran, co umożliwia jego sprawne i delikatne usunięcie. Opatrunek został wyprodukowany z dwóch wyjątkowo chłonnych tamponów włóknikowych, arkusza folii poliuretanowej oraz tkanego bandaża elastycznego. Jeden z tamponów jest permanentnie przymocowany do bandaża izraelskiego, natomiast drugi ma możliwość przesuwania się wzdłuż opatrunku, dzięki czemu możliwe jest opatrywanie różnego rodzaju ran. </p> <h2>Bandaż izraelski - cena</h2> <p>Znajdujący się w naszym asortymencie bandaż izraelski posiada korzystną cenę, która nadmiernie nie nadwyręży budżetu żadnej osoby, co dodatkowo zachęca do inwestycji. Produkt zdobywa szereg pozytywnych opinii ze strony klientów, chwalących go za łatwość użytkowania i możliwość zatamowania obfitego krwawienia. </p> <h2>Bandaż izraelski 10 cm </h2> <p>Dostępny na naszej stronie internetowej opatrunek został hermetycznie zapakowany w owijkę foliową, dzięki czemu nie ma możliwości przedostania się do niego żadnych zabrudzeń. Ponadto produkt nie wymaga dodatkowego opatrunku podtrzymującego, gdyż z łatwością można w stabilny sposób zamocować go na skórze w miejscu powstałej rany. </p> <p>Akcesorium idealnie sprawdzi się do użytku przez pracowników wojska, policji czy straży pożarnej, a także jest niezastąpiony w ratownictwie medycznym. </p> <h2>Dlaczego warto u nas kupować?</h2> <p>Wybór naszego sklepu to idealne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne u nas produkty sprawdzały się zarówno u profesjonalistów, jak i miłośników wojskowości i wypraw survivalowych. W razie potrzeby z zaangażowaniem udzielimy cennych wskazówek i pomożemy w podjęciu najkorzystniejszej decyzji zakupowej. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z naszymi klientami, dlatego do każdej transakcji podchodzimy w indywidualny sposób.</p>

BANDAŻ IZRAELSKI

Zapakowany hermatcznie bandaż izraelski pozwalający na tamowanie ran. Bandaż nie przywiera do ran co pozwala na jego swobodne usunięcie.

  • Szerokość: 10cm
Ilość

Bandaż izraelski - solidność i wytrzymałość

Oferowany przez nas bandaż izraelski 10 cm to niezwykle przydatny produkt przeznaczony do starannego tamowania krwi. Dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów akcesorium nie tylko jest wytrzymałe, ale również nie przywiera do ran, co umożliwia jego sprawne i delikatne usunięcie. Opatrunek został wyprodukowany z dwóch wyjątkowo chłonnych tamponów włóknikowych, arkusza folii poliuretanowej oraz tkanego bandaża elastycznego. Jeden z tamponów jest permanentnie przymocowany do bandaża izraelskiego, natomiast drugi ma możliwość przesuwania się wzdłuż opatrunku, dzięki czemu możliwe jest opatrywanie różnego rodzaju ran. 

Bandaż izraelski - cena

Znajdujący się w naszym asortymencie bandaż izraelski posiada korzystną cenę, która nadmiernie nie nadwyręży budżetu żadnej osoby, co dodatkowo zachęca do inwestycji. Produkt zdobywa szereg pozytywnych opinii ze strony klientów, chwalących go za łatwość użytkowania i możliwość zatamowania obfitego krwawienia. 

Bandaż izraelski 10 cm 

Dostępny na naszej stronie internetowej opatrunek został hermetycznie zapakowany w owijkę foliową, dzięki czemu nie ma możliwości przedostania się do niego żadnych zabrudzeń. Ponadto produkt nie wymaga dodatkowego opatrunku podtrzymującego, gdyż z łatwością można w stabilny sposób zamocować go na skórze w miejscu powstałej rany. 

Akcesorium idealnie sprawdzi się do użytku przez pracowników wojska, policji czy straży pożarnej, a także jest niezastąpiony w ratownictwie medycznym. 

Dlaczego warto u nas kupować?

Wybór naszego sklepu to idealne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne u nas produkty sprawdzały się zarówno u profesjonalistów, jak i miłośników wojskowości i wypraw survivalowych. W razie potrzeby z zaangażowaniem udzielimy cennych wskazówek i pomożemy w podjęciu najkorzystniejszej decyzji zakupowej. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z naszymi klientami, dlatego do każdej transakcji podchodzimy w indywidualny sposób.