• Nóż Taktyczny KANDAR solidny nóż bojowy
 • Nóż Taktyczny KANDAR solidny nóż bojowy
 • Nóż Taktyczny KANDAR solidny nóż bojowy

Nóż Taktyczny KANDAR solidny nóż bojowy

2021-05-21
Cena: 38,62 zł
Nóż Taktyczny KANDAR solidny nóż bojowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Gratka dla miłośników survivalu oraz militariów. Prezentujemy profesjonalny nóż militarny, który zaprojektowano z myślą o wymagających zadaniach, w których liczy się szybkość działania, precyzja i skuteczność. To niezawodny nóż, który stanowi kwintesencję wysokiej jakości oraz nowoczesnej produkcji broni białej. Sprawdzi się jako narzędzie w ekstremalnie trudnych warunkach!</p> <h2>Nóż militarny kandar - wysoka jakość</h2> <p>Nóż został wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej klasy, która jest trwała oraz odporna na czynniki atmosferyczne. Klinga posiada długość 16 cm i jest doskonale wyważona oraz wyprofilowana. Dzięki temu stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników tego rodzaju akcesoriów. Po przeciwnej stronie ostrza znajduje się niewielka piła, która może pomóc w przypadku konieczności cięcia niewielkiej gałęzi, co stanowi dodatkową zaletę. </p> <h2>Nóż bojowy Kandar - dobre opinie, konkurencyjna cena</h2> <p>Produkt otrzymuje dobre opinie za swoją konstrukcję. Mianowicie, nóż bojowy Kandar posiada to tzw. full tang, a więc ostrze przechodzi przez całą długość uchwytu, co zapewnia dodatkową wytrzymałość oraz stabilność. Wspomniany uchwyt natomiast został wyprofilowany w sposób ergonomiczny, dzięki czemu produkt dobrze leży w dłoni. W zestawie znajduje się także pokrowiec, który można przymocować do paska. Dzięki niemu przenoszenie noża będzie w pełni bezpieczne. </p> <h2>Nóż taktyczny Kandar - profesjonalna realizacja zamówienia</h2> <p>Prezentowany nóż militarny Kandar to produkt pewnego pochodzenia, który dodatkowo wyróżnia się motywem leśnym, imitującym drewno - dzięki temu łatwo wtapia się w leśny krajobraz. Oferujemy sprawną realizację zamówienia oraz profesjonalne doradztwo, dlatego w razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. </p> <p>Zachęcamy również do sprawdzenia innych noży militarnych znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Zawsze można liczyć na konkurencyjną cenę oraz wysoką jakość oferowanych produktów!</p> <p></p> <p>Potężny, masywny i solidny, a przy tym bardzo starannie wykonany i bogato zdobiony nóż, który dzięki zastosowaniu konstrukcji full tang mającej znaczący wpływ na zwiększenie jego wytrzymałości, może sprostać każdemu zadaniu.</p> <p>Mocną stroną tego modelu jest jego rękojeść. Stalowy trzpień przechodzi przez całą jej długość, wieńcząc ją oczkiem na linkę, którym w razie potrzeby można nawet wybić szybę.</p>

Dane techniczne:

 • długość całkowita 30 cm
 • długość ostrza 16 cm
 • grubość ostrza 4 mm
 • szerokość ostrza 3,6 cm
 • konstrukcja full-tang
 • okładziny z wytrzymałego tworzywa
 • oczko na sznurek na końcu noża
 • pokrowiec z cordury z opcją mocowania do pasa
 • waga 300 g
 • waga z pokrowcem 330 g
Ilość

Gratka dla miłośników survivalu oraz militariów. Prezentujemy profesjonalny nóż militarny, który zaprojektowano z myślą o wymagających zadaniach, w których liczy się szybkość działania, precyzja i skuteczność. To niezawodny nóż, który stanowi kwintesencję wysokiej jakości oraz nowoczesnej produkcji broni białej. Sprawdzi się jako narzędzie w ekstremalnie trudnych warunkach!

Nóż militarny kandar - wysoka jakość

Nóż został wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej klasy, która jest trwała oraz odporna na czynniki atmosferyczne. Klinga posiada długość 16 cm i jest doskonale wyważona oraz wyprofilowana. Dzięki temu stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników tego rodzaju akcesoriów. Po przeciwnej stronie ostrza znajduje się niewielka piła, która może pomóc w przypadku konieczności cięcia niewielkiej gałęzi, co stanowi dodatkową zaletę. 

Nóż bojowy Kandar - dobre opinie, konkurencyjna cena

Produkt otrzymuje dobre opinie za swoją konstrukcję. Mianowicie, nóż bojowy Kandar posiada to tzw. full tang, a więc ostrze przechodzi przez całą długość uchwytu, co zapewnia dodatkową wytrzymałość oraz stabilność. Wspomniany uchwyt natomiast został wyprofilowany w sposób ergonomiczny, dzięki czemu produkt dobrze leży w dłoni. W zestawie znajduje się także pokrowiec, który można przymocować do paska. Dzięki niemu przenoszenie noża będzie w pełni bezpieczne. 

Nóż taktyczny Kandar - profesjonalna realizacja zamówienia

Prezentowany nóż militarny Kandar to produkt pewnego pochodzenia, który dodatkowo wyróżnia się motywem leśnym, imitującym drewno - dzięki temu łatwo wtapia się w leśny krajobraz. Oferujemy sprawną realizację zamówienia oraz profesjonalne doradztwo, dlatego w razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. 

Zachęcamy również do sprawdzenia innych noży militarnych znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Zawsze można liczyć na konkurencyjną cenę oraz wysoką jakość oferowanych produktów!

Potężny, masywny i solidny, a przy tym bardzo starannie wykonany i bogato zdobiony nóż, który dzięki zastosowaniu konstrukcji full tang mającej znaczący wpływ na zwiększenie jego wytrzymałości, może sprostać każdemu zadaniu.

Mocną stroną tego modelu jest jego rękojeść. Stalowy trzpień przechodzi przez całą jej długość, wieńcząc ją oczkiem na linkę, którym w razie potrzeby można nawet wybić szybę.