• Czapka polowa FG-CAM MULTICAM TEXAR

Czapka polowa FG-CAM MULTICAM TEXAR

2021-05-21
Cena: 24,38 zł
Czapka polowa FG-CAM MULTICAM TEXAR - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep oferuje możliwość zakupu wojskowej czapki polowej w atrakcyjnej cenie. Tkanina, z której wykonano prezentowany produkt, składa się w 55% z poliestru oraz w 45% z bawełny Rip-Stop. Dzięki wspomnianemu połączeniu materiałów czapka polowa jest niezwykle wytrzymała, a przy tym lekka, przewiewna oraz przyjemna w dotyku. Będzie to znakomite rozwiązanie, które sprawdzi się jako ochrona głowy w słoneczne dni. Ponadto nałożone na czapkę szaro-zielone tło oraz nieregularne plamy w kolorze czarnym, brązowym oraz zielonym zapewniają idealne maskowanie na terenach zalesionych. Wspomniany kamuflaż posiada identyfikację o numerze WZ2010.</p> <h2>Wojskowa czapka polowa</h2> <p>Czapka polowa WZ2010 wyposażona została w cztery otwory wentylacyjne, które zapewniają bezpośredni dopływ powietrza pod nakrycie głowy. Ponadto czapka posiada regulację umożliwiającą indywidualne dopasowanie rozmiaru do obwodu głowy użytkownika. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi oferowanej przez nas czapki polowej.</p> <p></p>

-regulacja rozmiaru
​-otwory wentylacyjne
-kamuflaż typu FG-CAM
-
55% poliester 45% bawełna ripstop

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nasz sklep oferuje możliwość zakupu wojskowej czapki polowej w atrakcyjnej cenie. Tkanina, z której wykonano prezentowany produkt, składa się w 55% z poliestru oraz w 45% z bawełny Rip-Stop. Dzięki wspomnianemu połączeniu materiałów czapka polowa jest niezwykle wytrzymała, a przy tym lekka, przewiewna oraz przyjemna w dotyku. Będzie to znakomite rozwiązanie, które sprawdzi się jako ochrona głowy w słoneczne dni. Ponadto nałożone na czapkę szaro-zielone tło oraz nieregularne plamy w kolorze czarnym, brązowym oraz zielonym zapewniają idealne maskowanie na terenach zalesionych. Wspomniany kamuflaż posiada identyfikację o numerze WZ2010.

Wojskowa czapka polowa

Czapka polowa WZ2010 wyposażona została w cztery otwory wentylacyjne, które zapewniają bezpośredni dopływ powietrza pod nakrycie głowy. Ponadto czapka posiada regulację umożliwiającą indywidualne dopasowanie rozmiaru do obwodu głowy użytkownika. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi oferowanej przez nas czapki polowej.