• ŁOPATA LAWINOWA FOX LEKKA I MOCNA DO PLECAKA LAWIN
  • ŁOPATA LAWINOWA FOX LEKKA I MOCNA DO PLECAKA LAWIN

ŁOPATA LAWINOWA FOX LEKKA I MOCNA DO PLECAKA LAWIN

2021-05-21
Cena: 79,67 zł
ŁOPATA LAWINOWA FOX LEKKA I MOCNA DO PLECAKA LAWIN - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Łopata lawinowa - solidność i wytrzymałość</h2> <p>Znajdująca się w naszym asortymencie łopata lawinowa lekka to wysokiej jakości akcesorium, wykonane z trwałych oraz odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak aluminium bądź stop aluminium-magnez. Dzięki temu ciężar sprzętu nie jest zbyt duży, co przekłada się na komfort i łatwość użytkowania. To niezbędne wyposażenie, bez którego nie należy wybierać się w góry, doskonale sprawdzające się podczas akcji ratunkowych w sytuacji zejścia lawiny.</p> <p>Łopatę lawinową FOX można przenosić w specjalnym plecaku lawinowym, w którym dzięki możliwości złożenia, nie zajmuje nadmiernej ilości miejsca.</p> <h2>Łopata lawinowa lekka - cena</h2> <p>Oferowana przez nas łopata lawinowa posiada przystępną, nienadwyrężającą budżetu cenę, co jest wynikiem uwzględnienia potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Jej intensywny kolor umożliwia łatwe odnalezienie w sytuacji przysypania akcesorium przez śnieg, a solidna konstrukcja przyczynia się do znaczącego przedłużenia żywotności.</p> <h2>Łopata lawinowa FOX - opinie</h2> <p>Dostępna na naszej stronie internetowej łopata lawinowa cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów, doceniających ją za wygodę użytkowania, a także wyposażenie w poręczną rączkę w kształcie litery T, zapewniającą pewny uchwyt.</p> <p>Produkt jest podstawowym elementem ekwipunku, bez którego nie sposób wyobrazić sobie zimową górską wyprawę, umożliwiając szybie przedostanie się do osoby, którą zasypała lawina.</p> <h2>Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?</h2> <p>Nasz sklep internetowy to szereg przydatnych, funkcjonalnych i niejednokrotnie niezbędnych akcesoriów, sprawdzających się zarówno u profesjonalnych wojskowych, jak i miłośników górskich wypraw czy militariów. Proponujemy najlepszej klasy artykuły, takie jak łopata lawinowa FOX, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających osób i idealnie nadające się do użytku podczas wypraw survivalowych.</p> <p>Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższe standardy obsługi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, wspierając klientów na każdym etapie jego realizacji.</p>

Cechy produktu:

  • długośc złożonej 43cm
  • długość rozłożonej 63cm
  • regulowany za pomocą teleskopowej rurki
  • uchwyt T z poliwęglanu
  • Grubość aluminium: ok. 1,7 mm
  • Rozmiar łopaty: ok. 27,5 x 22,5 cm
  • Wielkość opakowania: ok. 44x23x7 cm
  • Waga: ok. 550 gramów
Ilość

Łopata lawinowa - solidność i wytrzymałość

Znajdująca się w naszym asortymencie łopata lawinowa lekka to wysokiej jakości akcesorium, wykonane z trwałych oraz odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak aluminium bądź stop aluminium-magnez. Dzięki temu ciężar sprzętu nie jest zbyt duży, co przekłada się na komfort i łatwość użytkowania. To niezbędne wyposażenie, bez którego nie należy wybierać się w góry, doskonale sprawdzające się podczas akcji ratunkowych w sytuacji zejścia lawiny.

Łopatę lawinową FOX można przenosić w specjalnym plecaku lawinowym, w którym dzięki możliwości złożenia, nie zajmuje nadmiernej ilości miejsca.

Łopata lawinowa lekka - cena

Oferowana przez nas łopata lawinowa posiada przystępną, nienadwyrężającą budżetu cenę, co jest wynikiem uwzględnienia potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Jej intensywny kolor umożliwia łatwe odnalezienie w sytuacji przysypania akcesorium przez śnieg, a solidna konstrukcja przyczynia się do znaczącego przedłużenia żywotności.

Łopata lawinowa FOX - opinie

Dostępna na naszej stronie internetowej łopata lawinowa cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów, doceniających ją za wygodę użytkowania, a także wyposażenie w poręczną rączkę w kształcie litery T, zapewniającą pewny uchwyt.

Produkt jest podstawowym elementem ekwipunku, bez którego nie sposób wyobrazić sobie zimową górską wyprawę, umożliwiając szybie przedostanie się do osoby, którą zasypała lawina.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz sklep internetowy to szereg przydatnych, funkcjonalnych i niejednokrotnie niezbędnych akcesoriów, sprawdzających się zarówno u profesjonalnych wojskowych, jak i miłośników górskich wypraw czy militariów. Proponujemy najlepszej klasy artykuły, takie jak łopata lawinowa FOX, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających osób i idealnie nadające się do użytku podczas wypraw survivalowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższe standardy obsługi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, wspierając klientów na każdym etapie jego realizacji.