• Kamizelka taktyczna NA MAGAZYNKI DO AK-47 + krótka

Kamizelka taktyczna NA MAGAZYNKI DO AK-47 + krótka

2021-05-21
Cena: 81,29 zł
Kamizelka taktyczna NA MAGAZYNKI DO AK-47 + krótka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie <b>STANAG</b> oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie <b>velcro</b>.</p> <h2 style="line-height:1.3;font-size:24px;color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;">ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI</h2> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.</p>

Kamizelka taktyczna MAG CARRIER

  • 100% poliester
  • miejsce na 4x magazynek do Ak-47
  • miejsce na 2x magazynek do broni krótkiej
  • kilka D-ringów
  • lekka i wygodna
Ilość

Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie STANAG oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie velcro.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI

W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.