• Nowy
 • Godło orzeł na beret wyjściowy niebieski BAJORKO

Godło orzeł na beret wyjściowy niebieski BAJORKO

2021-05-21
Cena: 40,64 zł
Godło orzeł na beret wyjściowy niebieski BAJORKO - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.</p> <p>Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.</p> <h2>Orzeł wojsko lotniczych na beret bajorko - extremewear.pl</h2> <p>Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!</p>
 • Orzeł WOJSK LĄDOWYCH NA BERET niebieski bajorko

  OPIS PRODUKTU:

  • Naszywka orzeł na beret niebieski używany przez żołnierzy jednostek obrony wybrzeża i Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych Wojska Polskiego.
  • Wymiary naszywki 65x50mm
  • Wykonana na czarnym podkładzie.
  • Wymiar zgodny z rozporządzeniem MON.
  • Naszywka prosto od producenta
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
  • Producent: Extremewear Polska
Ilość

Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.

Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.

Orzeł wojsko lotniczych na beret bajorko - extremewear.pl

Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!