• SAPERKA WOJSKOWA BUNDESWEHR OLIVE

SAPERKA WOJSKOWA BUNDESWEHR OLIVE

2021-05-21
Cena: 47,97 zł
SAPERKA WOJSKOWA BUNDESWEHR OLIVE - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>SAPERKA WOJSKOWA BUNDESWEHR OLIVE</h2> <p>Saperka wojskowa składana Bundeswehr to narzędzie, które może być przydatne na różnego rodzaju wyprawach survivalowych. Może być to także po prostu element wyposażenia, który będzie się znajdował w samochodzie, by wykorzystać go w odpowiednim momencie. Jest to narzędzie składane, dlatego nie zajmie zbyt dużo miejsca. W zestawie dołączony jest także pokrowiec, który pozwala na przechowanie łopaty. </p> <h2>Saperka wojskowa Bundeswehr - precyzyjne wykonanie z solidnych materiałów</h2> <p>Saperka wojskowa w kolorze oliwkowym jest niezwykle trwała a sam projekt został niezwykle dobrze przemyślany. Ostrze zostało wykonane ze stali. Z jednej strony zakończone jest praktycznymi ząbkami. Do produkcji rękojeści zostało natomiast użyte aluminium. Szpadel ma wymiary: 21 x 14,5 cm, natomiast złożona saperka: 25 x 18 x 7 cm. </p> <p>Dostępna w naszym sklepie saperka wojskowa Bundeswehr jest chętnie wybierana przez klientów. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Co więcej, wyróżnia ją niezwykle konkurencyjna cena. Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego przedmiotu. </p> <p></p>

Poręczna, składana saperka Bundeswehry, czyli federalnych sił zbrojnych Niemiec. Ostrze zostało wykonane z wytrzymałej stali, a rękojeść z aluminium.

  • Producent: MFH
  • Kolor: Olive
  • wymiary szpadla: 21 x 14,5 cm
  • wymiary złożonej saperki: 25 x 18 x 7 cm
  • Długość: 59 cm
  • Waga: 1,22 kg
Ilość

SAPERKA WOJSKOWA BUNDESWEHR OLIVE

Saperka wojskowa składana Bundeswehr to narzędzie, które może być przydatne na różnego rodzaju wyprawach survivalowych. Może być to także po prostu element wyposażenia, który będzie się znajdował w samochodzie, by wykorzystać go w odpowiednim momencie. Jest to narzędzie składane, dlatego nie zajmie zbyt dużo miejsca. W zestawie dołączony jest także pokrowiec, który pozwala na przechowanie łopaty. 

Saperka wojskowa Bundeswehr - precyzyjne wykonanie z solidnych materiałów

Saperka wojskowa w kolorze oliwkowym jest niezwykle trwała a sam projekt został niezwykle dobrze przemyślany. Ostrze zostało wykonane ze stali. Z jednej strony zakończone jest praktycznymi ząbkami. Do produkcji rękojeści zostało natomiast użyte aluminium. Szpadel ma wymiary: 21 x 14,5 cm, natomiast złożona saperka: 25 x 18 x 7 cm. 

Dostępna w naszym sklepie saperka wojskowa Bundeswehr jest chętnie wybierana przez klientów. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Co więcej, wyróżnia ją niezwykle konkurencyjna cena. Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego przedmiotu.