• Manierka FOSCO OLIV Baniak na wodę 1L wojskowy
  • Manierka FOSCO OLIV Baniak na wodę 1L wojskowy
  • Manierka FOSCO OLIV Baniak na wodę 1L wojskowy

Manierka FOSCO OLIV Baniak na wodę 1L wojskowy

2021-05-21
Cena: 39,02 zł
Manierka FOSCO OLIV Baniak na wodę 1L wojskowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Manierka FOSCO - idealna do wszystkich rodzajów płynów</h2> <p>Znajdująca się w naszej ofercie wojskowa manierka FOSCO jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa polietylenowego, co przekłada się na jej wytrzymałość i dłuższą żywotność. Artykuł idealnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju płynów, zarówno tych gorących, jak i zimnych. Materiał, z którego została wyprodukowana oferowana przez nas manierka 1l FOSCO jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, nie wchodząc w reakcję ze znajdującymi się wewnątrz płynami.</p> <h2>Baniak na wodę FOSCO - co warto wiedzieć?</h2> <p>Dostępna na naszej stronie internetowej manierka FOSCO została wyposażona w zakręcany korek z uszczelką oraz specjalnym paskiem, co dodatkowo zabezpiecza go przed zgubieniem. W komplecie dołączamy estetyczny pokrowiec ze szlufkami, który bez problemu można przypiąć do pasa.</p> <p>Manierka posiada pojemność wynoszącą 1000 ml, a jej oliwkowy kolor z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wojskowości.</p> <h2>Manierka 1l FOSCO - cena</h2> <p>Oferowany przez nas baniak na wodę FOSCO nie tylko odznacza się solidną konstrukcją, ale również atrakcyjną ceną, stając się opłacalną inwestycją na długi czas. Dzięki swoim cechom manierka cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych klientów, doceniających komfortową obsługę, estetyczny design i funkcjonalność.</p> <h2>Dlaczego warto kupić wojskową manierkę FOSCO?</h2> <p>Manierkę można zabrać ze sobą na zaplanowaną wyprawę survivalową, podczas której idealnie sprawdzi się zarówno w ciepłe dni, jak i chłodniejsze wieczory. Przetrzymywany w niej napój zapewni dobre nawodnienie organizmu, a także jego ocieplenie czy odżywienie. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu można do niej wlać zarówno wodę czy herbatę, jak i zupę, w zależności od aktualnego zapotrzebowania czy czasu spędzonego na łonie natury.</p> <p>W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli przekazać cenne wskazówki i pomóc w podjęciu najkorzystniejszej decyzji zakupowej.</p>

MANIERKA Z POKROWCEM FOSCO OLIV

Manierka wykonana z wysokogatunkowego tworzywa polietylenowego.

Idealna do wszystkich rodzajów płynów. Można stosować napoje gorące oraz zimne - nie pozostawia zapachów.

Bidon posiada zakręcany korek z uszczelką oraz paskiem uniemożliwiającym jego zgubienie korka.

W komplecie jest pokrowiec, który ma szlufki, dzięki temu możemy przypiąć go do pasa.

Dane techniczne

  • pojemność 1000ml
  • kieszonka na tabletki lub inny drobiazg
  • kolor: OLIV
  • waga 195gramów
  • producent: FOSCO
Ilość

Manierka FOSCO - idealna do wszystkich rodzajów płynów

Znajdująca się w naszej ofercie wojskowa manierka FOSCO jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa polietylenowego, co przekłada się na jej wytrzymałość i dłuższą żywotność. Artykuł idealnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju płynów, zarówno tych gorących, jak i zimnych. Materiał, z którego została wyprodukowana oferowana przez nas manierka 1l FOSCO jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, nie wchodząc w reakcję ze znajdującymi się wewnątrz płynami.

Baniak na wodę FOSCO - co warto wiedzieć?

Dostępna na naszej stronie internetowej manierka FOSCO została wyposażona w zakręcany korek z uszczelką oraz specjalnym paskiem, co dodatkowo zabezpiecza go przed zgubieniem. W komplecie dołączamy estetyczny pokrowiec ze szlufkami, który bez problemu można przypiąć do pasa.

Manierka posiada pojemność wynoszącą 1000 ml, a jej oliwkowy kolor z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wojskowości.

Manierka 1l FOSCO - cena

Oferowany przez nas baniak na wodę FOSCO nie tylko odznacza się solidną konstrukcją, ale również atrakcyjną ceną, stając się opłacalną inwestycją na długi czas. Dzięki swoim cechom manierka cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych klientów, doceniających komfortową obsługę, estetyczny design i funkcjonalność.

Dlaczego warto kupić wojskową manierkę FOSCO?

Manierkę można zabrać ze sobą na zaplanowaną wyprawę survivalową, podczas której idealnie sprawdzi się zarówno w ciepłe dni, jak i chłodniejsze wieczory. Przetrzymywany w niej napój zapewni dobre nawodnienie organizmu, a także jego ocieplenie czy odżywienie. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu można do niej wlać zarówno wodę czy herbatę, jak i zupę, w zależności od aktualnego zapotrzebowania czy czasu spędzonego na łonie natury.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli przekazać cenne wskazówki i pomóc w podjęciu najkorzystniejszej decyzji zakupowej.