Nóż pustynny kandar
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny
 • Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny

Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny

2021-05-21
Cena: 27,64 zł
Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Pustynny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż sprężynowy ratowniczy marki Kandar to produkt wysokiej jakości, który zachwyca swoją jakością wykonania, funkcjonalnością i doskonałymi parametrami. Wyprodukowany został z solidnej stali nierdzewnej 440 i aluminium, czyli materiałów o ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Wyposażony jest w porządne ostrze przeznaczone do przecinania pasów i lin oraz glass breaker, czyli specjalny  zbijak do szyb. Ratowniczy nóż Kandar doskonale leży w dłoni, jest łatwy i wygodny w użyciu oraz bardzo praktyczny. Dodatkowo wyróżnia się lekkością, ma ergonomiczny kształt i nie ślizga się w dłoni nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. gdy na zewnątrz panuje wysoka wilgotność. Co ważne, nóż ratowniczy sprężynowy Kandar wyposażony został w specjalną blokadę liner lock, która chroni przed niechcianym zamknięciem się ostrza. Ponadto nóż ten z łatwością można zaczepić na pasku spodni, ponieważ posiada on specjalną klamrę. </p> <h2>Kandar - nóż sprężynowy wojskowy cieszący się świetnymi opiniami </h2> <p>Nóż ratowniczy Kandar pustynny to produkt zyskujący rewelacyjne opinie. Cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i pracowników służb ratunkowych. Zachwyca on swoją jakością, praktycznością i estetyką. Klienci zaznaczają, że otwiera się bardzo sprawnie, zapewnia pewny chwyt i sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. Ponadto jest wygodny w użytkowaniu i odporny na działanie niekorzystnych czynników. Polecany jest zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym.</p> <p>Dużą zaletą noża ratowniczego sprężynowego Kandar jest również jego cena w pełni adekwatna do jakości. Kupując go, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt o najwyższym standardzie, dzięki któremu będziesz mógł nieść pomoc poszkodowanym i tym samym ratować ich zdrowie, a nawet życie. Nóż ratowniczy Kandar pustynny z pewnością spełni Twoje oczekiwania, posłuży Ci przez bardzo długi czas i okaże się niezwykle pomocny w wielu sytuacjach. Zachwyca on swoją funkcjonalnością i jakością nawet najbardziej wymagających użytkowników. </p> <p></p>

DANE TECHNICZNE

 • Budowa – nóż składany
 • Blokada – liner lock
 • Stal nierdzewna– 440
 • Otwieranie automatyczne
 • Ostrze do cięcia pasów
 • Zbijak do szyb
 • Klamra do paska
 • Długość całkowita – 226 mm
 • Długość głowni – 100 mm
 • Szerokość głowni – 27 mm
 • Grubość głowni – 2,5 mm
 • Długość rękojeści – 126 mm
 • Rękojeść – stal plus okładziny z aluminium
 • Waga – 151 g
Ilość

Nóż sprężynowy ratowniczy marki Kandar to produkt wysokiej jakości, który zachwyca swoją jakością wykonania, funkcjonalnością i doskonałymi parametrami. Wyprodukowany został z solidnej stali nierdzewnej 440 i aluminium, czyli materiałów o ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Wyposażony jest w porządne ostrze przeznaczone do przecinania pasów i lin oraz glass breaker, czyli specjalny  zbijak do szyb. Ratowniczy nóż Kandar doskonale leży w dłoni, jest łatwy i wygodny w użyciu oraz bardzo praktyczny. Dodatkowo wyróżnia się lekkością, ma ergonomiczny kształt i nie ślizga się w dłoni nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. gdy na zewnątrz panuje wysoka wilgotność. Co ważne, nóż ratowniczy sprężynowy Kandar wyposażony został w specjalną blokadę liner lock, która chroni przed niechcianym zamknięciem się ostrza. Ponadto nóż ten z łatwością można zaczepić na pasku spodni, ponieważ posiada on specjalną klamrę. 

Kandar - nóż sprężynowy wojskowy cieszący się świetnymi opiniami 

Nóż ratowniczy Kandar pustynny to produkt zyskujący rewelacyjne opinie. Cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i pracowników służb ratunkowych. Zachwyca on swoją jakością, praktycznością i estetyką. Klienci zaznaczają, że otwiera się bardzo sprawnie, zapewnia pewny chwyt i sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. Ponadto jest wygodny w użytkowaniu i odporny na działanie niekorzystnych czynników. Polecany jest zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym.

Dużą zaletą noża ratowniczego sprężynowego Kandar jest również jego cena w pełni adekwatna do jakości. Kupując go, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt o najwyższym standardzie, dzięki któremu będziesz mógł nieść pomoc poszkodowanym i tym samym ratować ich zdrowie, a nawet życie. Nóż ratowniczy Kandar pustynny z pewnością spełni Twoje oczekiwania, posłuży Ci przez bardzo długi czas i okaże się niezwykle pomocny w wielu sytuacjach. Zachwyca on swoją funkcjonalnością i jakością nawet najbardziej wymagających użytkowników.