• KUBEK TURYSTYCZNY 300ml Z KARABIŃCZYKIEM STALOWY

KUBEK TURYSTYCZNY 300ml Z KARABIŃCZYKIEM STALOWY

2021-05-21
Cena: 25,20 zł
KUBEK TURYSTYCZNY 300ml Z KARABIŃCZYKIEM STALOWY - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Kubek turystyczny z karabińczykiem to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego miłośnika wypraw na łonie natury. Dodatek w postaci uchwytu to doskonały przykład wysokiej funkcjonalności tego akcesorium, dzięki któremu możliwe jest wygodne przechowywanie naczynia.</p> <h2>Kubek stalowy turystyczny z karabińczykiem 300 ml</h2> <p>Stalowy kubek turystyczny z karabińczykiem to akcesorium, które pozwala cieszyć się zarówno ciepłym, jak i zimnym napojem w praktycznie każdych warunkach. Posiada optymalną pojemność, a zarazem małe rozmiary. Dualizm tego aspektu sprawia, że kubek jest niezwykle praktyczny.</p> <p>Ogromnym atutem jest ponadto niewielka waga, która stanowi bardzo pożądaną cechę, jeśli chodzi o wyposażenie zabierane na wyprawę w teren.</p> <h2>Stalowy kubek turystyczny z karabińczykiem – wysoka jakość i wytrzymałość</h2> <p>Kubek turystyczny z karabińczykiem został wykonany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej – materiału, który wykazuje właściwości niezwykle korzystne i atrakcyjne dla miłośników wszelkich wypraw. Dzięki jego zastosowaniu akcesorium staje się wysoce odporne na korozję, wysokie temperatury oraz ogień, a także uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zaś naczynie jest łatwe do utrzymania w czystości, a jego powierzchnia utrudnia osadzanie się bakterii.</p> <p>Warto również wspomnieć, że kubek stalowy turystyczny z karabińczykiem 300 ml utrzymuje napoje w odpowiedniej temperaturze, zapewniając komfort nawet w trudnych warunkach. Oprócz wspomnianych zalet, na pozytywne opinie użytkowników duży wpływ ma także oferowana przez nas atrakcyjna cena.</p>

KUBEK METALOWY Z KARABIŃCZYKIEM

Specyfikacja produktu

  • Materiał: 100% Stal nierdzewna
  • Pojemność: 300 ml
  • Karabińczyk jako uchwyt
  • Utrzymuje napoje w odpowiedniej temperaturze
  • Wymiary: 9 x 7,5 cm
  • Waga: 125 g
  • Kolor: Srebrny
  • Producent: Fox Outdoor
Ilość

Kubek turystyczny z karabińczykiem to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego miłośnika wypraw na łonie natury. Dodatek w postaci uchwytu to doskonały przykład wysokiej funkcjonalności tego akcesorium, dzięki któremu możliwe jest wygodne przechowywanie naczynia.

Kubek stalowy turystyczny z karabińczykiem 300 ml

Stalowy kubek turystyczny z karabińczykiem to akcesorium, które pozwala cieszyć się zarówno ciepłym, jak i zimnym napojem w praktycznie każdych warunkach. Posiada optymalną pojemność, a zarazem małe rozmiary. Dualizm tego aspektu sprawia, że kubek jest niezwykle praktyczny.

Ogromnym atutem jest ponadto niewielka waga, która stanowi bardzo pożądaną cechę, jeśli chodzi o wyposażenie zabierane na wyprawę w teren.

Stalowy kubek turystyczny z karabińczykiem – wysoka jakość i wytrzymałość

Kubek turystyczny z karabińczykiem został wykonany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej – materiału, który wykazuje właściwości niezwykle korzystne i atrakcyjne dla miłośników wszelkich wypraw. Dzięki jego zastosowaniu akcesorium staje się wysoce odporne na korozję, wysokie temperatury oraz ogień, a także uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zaś naczynie jest łatwe do utrzymania w czystości, a jego powierzchnia utrudnia osadzanie się bakterii.

Warto również wspomnieć, że kubek stalowy turystyczny z karabińczykiem 300 ml utrzymuje napoje w odpowiedniej temperaturze, zapewniając komfort nawet w trudnych warunkach. Oprócz wspomnianych zalet, na pozytywne opinie użytkowników duży wpływ ma także oferowana przez nas atrakcyjna cena.