• Wojska Obrony Terytorialnej koszulka termoaktywna

Wojska Obrony Terytorialnej koszulka termoaktywna

2021-05-21
Cena: 30,08 zł
Wojska Obrony Terytorialnej koszulka termoaktywna - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Koszulka termoaktywna z emblematem Wojska Obrony Terytorialnej to świetna propozycja dla każdej osoby, która nie lubi stawiać sobie ograniczeń. Odpowiednio przygotowana techniczna koszulka jest najlepszym elementem wyposażenia do wypełniania zadań specjalnych. Komfortowe funkcjonowanie zapewnia krótki, raglanowy rękaw, pozwalający na utrzymanie odpowiedniej wentylacji w każdych warunkach. Dodatkowym wzmocnieniem tego efektu jest zastosowanie oddychającej tkaniny CONTROL DRY (100% poliester), która zapobiega przegrzaniu. Koszulka Wojska Obrony Terytorialnej jest termoaktywna, co sprawia, że możesz ją wykorzystać do funkcjonowania nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych. </p> <h2>Wygoda i funkcjonalność - koszulka Wojska Obrony Terytorialnej</h2> <p>Dodatkowym atutem tego elementu odzieży technicznej jest wysoka jakość wykonania, widoczna już na pierwszy rzut oka. Szwy nie odróżniają się od reszty materiału, ponieważ zostały wykonane w tym samym kolorze. To samo rozwiązanie zostało zastosowane na okrągłym, funkcjonalnym dekolcie. Koszulka Wojska Obrony Terytorialnej jest więc nie tylko praktycznym, ale także wysoce estetycznym wyborem. </p> <h2>Odpowiedni komfort w każdych warunkach - koszulka Wojska Obrony Terytorialnej</h2> <p>W przypadku odzieży technicznej jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie odpowiedniej wygody w każdym momencie jej noszenia. To założenie idealnie spełnia świetnie przygotowana koszulka Wojska Obrony Terytorialnej. Wykonanie z oddychającej tkaniny sprawia, że jej noszenie na co dzień jest wysoce komfortowe. Dodatkowym atutem jest staranne dopracowanie pod względem estetycznym, wliczając w to print na przodzie koszulki. Wojsko Obrony Terytorialnej zostało wyszczególnione poprzez zastosowanie odpowiedniego nadruku w stosownych kolorach. Zarówno czarne, jak i żółte części nadruku idealnie dopasowują się do materiału koszulki, dzięki czemu całość wygląda wyjątkowo spójnie. Koszulkę Wojska Obrony Terytorialnej z powodzeniem możesz zestawić z innymi elementami odzieży technicznej. </p> <p></p>
  • -koszulka techniczna, termoaktywna, oddychająca tkanina CONTROL DRY. 100% poliester
  • -trwały nadruk odporny na uszkodzenia
  • -Koszulka techniczna z krótkim, raglanowym rękawem.
  • -Okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym kolorze. Panele pod pachami. Szwy na rękawach i pachach w tym samym kolorze.
Rozmiar
Ilość

Koszulka termoaktywna z emblematem Wojska Obrony Terytorialnej to świetna propozycja dla każdej osoby, która nie lubi stawiać sobie ograniczeń. Odpowiednio przygotowana techniczna koszulka jest najlepszym elementem wyposażenia do wypełniania zadań specjalnych. Komfortowe funkcjonowanie zapewnia krótki, raglanowy rękaw, pozwalający na utrzymanie odpowiedniej wentylacji w każdych warunkach. Dodatkowym wzmocnieniem tego efektu jest zastosowanie oddychającej tkaniny CONTROL DRY (100% poliester), która zapobiega przegrzaniu. Koszulka Wojska Obrony Terytorialnej jest termoaktywna, co sprawia, że możesz ją wykorzystać do funkcjonowania nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Wygoda i funkcjonalność - koszulka Wojska Obrony Terytorialnej

Dodatkowym atutem tego elementu odzieży technicznej jest wysoka jakość wykonania, widoczna już na pierwszy rzut oka. Szwy nie odróżniają się od reszty materiału, ponieważ zostały wykonane w tym samym kolorze. To samo rozwiązanie zostało zastosowane na okrągłym, funkcjonalnym dekolcie. Koszulka Wojska Obrony Terytorialnej jest więc nie tylko praktycznym, ale także wysoce estetycznym wyborem. 

Odpowiedni komfort w każdych warunkach - koszulka Wojska Obrony Terytorialnej

W przypadku odzieży technicznej jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie odpowiedniej wygody w każdym momencie jej noszenia. To założenie idealnie spełnia świetnie przygotowana koszulka Wojska Obrony Terytorialnej. Wykonanie z oddychającej tkaniny sprawia, że jej noszenie na co dzień jest wysoce komfortowe. Dodatkowym atutem jest staranne dopracowanie pod względem estetycznym, wliczając w to print na przodzie koszulki. Wojsko Obrony Terytorialnej zostało wyszczególnione poprzez zastosowanie odpowiedniego nadruku w stosownych kolorach. Zarówno czarne, jak i żółte części nadruku idealnie dopasowują się do materiału koszulki, dzięki czemu całość wygląda wyjątkowo spójnie. Koszulkę Wojska Obrony Terytorialnej z powodzeniem możesz zestawić z innymi elementami odzieży technicznej.