• AK-47 Kalashnikov koszulka bawełniana

AK-47 Kalashnikov koszulka bawełniana

2021-05-21
Cena: 39,84 zł
AK-47 Kalashnikov koszulka bawełniana - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p></p> <p>Przedstawiamy jedyną taką bawełnianą koszulkę AK-47. Jest to idealny produkt, dla każdego fana broni palnej oraz militariów. Stworzona po to, by sprostać najwyższym standardom wymagających osób. Wykonana z najwyższej jakości bawełny, jest miękka w dotyku, oddychająca oraz wygodna do noszenia na co dzień.</p> <p>Jesteśmy renomowanym sklepem, który w swojej ofercie posiada bogaty asortyment akcesoriów, wykonanych z myślą o pasjonatach sprzętu wojskowego. Znamy dokładnie potrzeby takich klientów, dlatego wyszliśmy im naprzeciw z naszą jakościową koszulką AK-47, która nadaje się idealnie na każdą porę oraz okazję. </p> <h2>Koszulka AK-47 bawełniana - niezwykłe walory produktu</h2> <p>Koszulka AK-47 posiada cały wachlarz zalet, dzięki czemu jest tak chętnie kupowanym u nas produktem. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Wykonana została z myślą o osobach, które potrzebują wygodnego stroju do różnego rodzaju aktywności, takich jak treningi siłowe, wyprawy survivalowe, czy też po prostu do codziennego użytku. Jej krój zapewnia swobodny ruch, a materiał przepuszcza powietrze. Występuje w kilku kolorach, białym, czarnym, militarnym oraz granatowym, dzięki czemu każdy może ją dopasować do własnych wymagań. Dzięki jej uniwersalnym barwom, idealnie skomponuje się w każdej możliwej stylizacji. Zawiera bogate wzory, pełne detali na przodzie. Wysokiej jakości grafika, idealnie wpasuje się w gusta każdego fana broni palnej.</p> <p>Bez względu na to czy jesteś członkiem organizacji wojskowych, fanem militariów, czy po prostu szukasz jakościowej koszulki z ciekawym wzorem to jest to odpowiedni dla Ciebie produkt. Jest komfortowa, elastyczna, ma niezwykły design, a w dodatku wykonana jest z trwałego materiału, dzięki czemu może stanowić świetnym element Twoich stylizacji. Oferujemy bawełnianą koszulkę AK-47 w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z tabelą rozmiarów. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do zakupu i kontaktu z nami.</p>

-dostępne kolory: biały, czarny, militarny, granatowy
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 195g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie koszulki, pełna detali

Rozmiar
Kolor
Ilość

Przedstawiamy jedyną taką bawełnianą koszulkę AK-47. Jest to idealny produkt, dla każdego fana broni palnej oraz militariów. Stworzona po to, by sprostać najwyższym standardom wymagających osób. Wykonana z najwyższej jakości bawełny, jest miękka w dotyku, oddychająca oraz wygodna do noszenia na co dzień.

Jesteśmy renomowanym sklepem, który w swojej ofercie posiada bogaty asortyment akcesoriów, wykonanych z myślą o pasjonatach sprzętu wojskowego. Znamy dokładnie potrzeby takich klientów, dlatego wyszliśmy im naprzeciw z naszą jakościową koszulką AK-47, która nadaje się idealnie na każdą porę oraz okazję. 

Koszulka AK-47 bawełniana - niezwykłe walory produktu

Koszulka AK-47 posiada cały wachlarz zalet, dzięki czemu jest tak chętnie kupowanym u nas produktem. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Wykonana została z myślą o osobach, które potrzebują wygodnego stroju do różnego rodzaju aktywności, takich jak treningi siłowe, wyprawy survivalowe, czy też po prostu do codziennego użytku. Jej krój zapewnia swobodny ruch, a materiał przepuszcza powietrze. Występuje w kilku kolorach, białym, czarnym, militarnym oraz granatowym, dzięki czemu każdy może ją dopasować do własnych wymagań. Dzięki jej uniwersalnym barwom, idealnie skomponuje się w każdej możliwej stylizacji. Zawiera bogate wzory, pełne detali na przodzie. Wysokiej jakości grafika, idealnie wpasuje się w gusta każdego fana broni palnej.

Bez względu na to czy jesteś członkiem organizacji wojskowych, fanem militariów, czy po prostu szukasz jakościowej koszulki z ciekawym wzorem to jest to odpowiedni dla Ciebie produkt. Jest komfortowa, elastyczna, ma niezwykły design, a w dodatku wykonana jest z trwałego materiału, dzięki czemu może stanowić świetnym element Twoich stylizacji. Oferujemy bawełnianą koszulkę AK-47 w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z tabelą rozmiarów. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do zakupu i kontaktu z nami.