• Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów
 • Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów
 • Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów
 • Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów
 • Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów
 • Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów

Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów

2021-05-21
Cena: 46,33 zł
Latarka czołowa XRG 200 - 1000 lumenów - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Latarka czołowa XRG 200 - przydatna i estetyczna</h2> <p>Znajdująca się w naszej ofercie latarka czołowa XRG 200,1000 lumenów to niezwykle lekki produkt, który dzięki zastosowaniu wydajnej diody XM-L T6 LED charakteryzuje się maksymalnym zasięgiem do 200 metrów. Urządzenie jest bardzo komfortowe w noszeniu, a dodatkowym udogodnieniem jest regulowana opaska, umożliwiająca dopasowanie go do rozmiaru swojej głowy. Korpus akcesorium został stworzony z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia aluminium, natomiast dioda osłonięta jest niepodatnym na zarysowania szkłem hartowanym charakteryzującym się dobrą przejrzystością.</p> <h2>XRG latarka czołowa 200,1000 lumenów - praktyczne rozwiązanie</h2> <p>Dostępna na naszej stronie internetowej latarka czołowa XRG 200 zapewnia równomiernie rozłożone światło, którego średnicę można z łatwością regulować, dopasowując do aktualnych warunków oświetleniowych. Wąski strumień światła umożliwi staranne podświetlenie, znajdujących się nieco dalej celów, natomiast szeroki świetnie nadaje się na bliższe odległości.</p> <p>Latarkę zasilają dwa litowo-jonowe akumulatory, które można naładować przy pomocy dołączonej do zestawu ładowarki sieciowej. Zmiana trybu pracy staje się możliwa w wyniku jednego lub wielkorotnego naciśnięcia włącznika, który umieszczony jest z boku urządzenia, co zwiększa wygodę obsługi.</p> <h2>Latarka czołowa XRG 200,1000 lumenów</h2> <p>Oferowany przez nas produkt posiada czerwone światło na zasobniku z akumulatorami, mogące wskazać lokalizację osoby. Funkcja uruchamia się automatycznie po włączeniu urządzenia, w związku z czym nie trzeba samodzielnie zapalać światełka.</p> <p>Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można zyskać zarówno świetnej jakości produkt, sprawdzający się podczas aktywnego spędzania czasu w otoczeniu przyrody, jak i wsparcie ze strony profesjonalistów, służących szeregiem przydatnych porad oraz wskazówek. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był jak najbardziej zróżnicowany, ponieważ zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb korzystających z niego osób.</p>

Dane techniczne

 • Źródło światła: XM-L T6 LED
 • Zasilanie: 2 X 18650
 • Obudowa: aluminium
 • Wodoodporność: tak
 • Włącznik: boczny na głowicy
 • Maksymalny zasięg: 200 m
 • Waga: 175 g

Zestaw zawiera:

 • 2 x akumulator 18650,
 • ładowarka sieciowa,
 • ładowarka samochodowa,
 • opakowanie na akumulatory.

Producent: XRG, PRC

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Latarka czołowa XRG 200 - przydatna i estetyczna

Znajdująca się w naszej ofercie latarka czołowa XRG 200,1000 lumenów to niezwykle lekki produkt, który dzięki zastosowaniu wydajnej diody XM-L T6 LED charakteryzuje się maksymalnym zasięgiem do 200 metrów. Urządzenie jest bardzo komfortowe w noszeniu, a dodatkowym udogodnieniem jest regulowana opaska, umożliwiająca dopasowanie go do rozmiaru swojej głowy. Korpus akcesorium został stworzony z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia aluminium, natomiast dioda osłonięta jest niepodatnym na zarysowania szkłem hartowanym charakteryzującym się dobrą przejrzystością.

XRG latarka czołowa 200,1000 lumenów - praktyczne rozwiązanie

Dostępna na naszej stronie internetowej latarka czołowa XRG 200 zapewnia równomiernie rozłożone światło, którego średnicę można z łatwością regulować, dopasowując do aktualnych warunków oświetleniowych. Wąski strumień światła umożliwi staranne podświetlenie, znajdujących się nieco dalej celów, natomiast szeroki świetnie nadaje się na bliższe odległości.

Latarkę zasilają dwa litowo-jonowe akumulatory, które można naładować przy pomocy dołączonej do zestawu ładowarki sieciowej. Zmiana trybu pracy staje się możliwa w wyniku jednego lub wielkorotnego naciśnięcia włącznika, który umieszczony jest z boku urządzenia, co zwiększa wygodę obsługi.

Latarka czołowa XRG 200,1000 lumenów

Oferowany przez nas produkt posiada czerwone światło na zasobniku z akumulatorami, mogące wskazać lokalizację osoby. Funkcja uruchamia się automatycznie po włączeniu urządzenia, w związku z czym nie trzeba samodzielnie zapalać światełka.

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można zyskać zarówno świetnej jakości produkt, sprawdzający się podczas aktywnego spędzania czasu w otoczeniu przyrody, jak i wsparcie ze strony profesjonalistów, służących szeregiem przydatnych porad oraz wskazówek. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był jak najbardziej zróżnicowany, ponieważ zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb korzystających z niego osób.